Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T.i is annyira rosszul érzitek...

T.i is annyira rosszul érzitek magatokat, mint ebben a választás tisztaságáért szóló videóban a művészurak/hölgyek?


2022. jan. 25. 01:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Annyira nem érzem rosszul magam, de szerintem is csalnak 2010. óta.

A legegyszerűbb trükk: az ellenzékre leadott szavazólapon még egy vonást húznak, onnantól az a szavazat érvénytelen. A végeredményt mindig a leadott érvényes (!) szavazatokból számolják.

2022. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

"A legegyszerűbb trükk: az ellenzékre leadott szavazólapon még egy vonást húznak, onnantól az a szavazat érvénytelen. A végeredményt mindig a leadott érvényes (!) szavazatokból számolják."


szerintem meg az ellenzékiek csalnak így :) na erre mit mondasz miniferi rajongó?

2022. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Ki az a szőke csaj 0:07-nél?
2022. jan. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon szánalmas.

Valószínűleg mindenki felolvasta az teljes szöveg és utána megvágták, hogy ilyen kis egy mondatos őszinteségek legyenek belőlük. A gond csak az, hogy látványosan mozog a szemük, ahogy olvassák a súgógépet.

Pedig valakiből még kinéztem volna, hogy van saját gondolata, de tévedtem.

2022. jan. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

"szerintem meg az ellenzékiek csalnak így :) na erre mit mondasz miniferi rajongó?"


Igen, tényleg logikus. Így csalnak, hogy veszíthessenek. S teszik ezt ilyan környezetben, ahol a szavazatszámláló bizottság fidezes hivatalos és önkéntes ellenzéki tagokból áll.


Abszolút életszerű...

2022. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

3

Péterfy Bori

2022. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%

"Igen, tényleg logikus. Így csalnak, hogy veszíthessenek."


Ez nagyon gyenge volt. Senki sem állította azt, hogy ezzel a céllal csalnának.

2022. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

"Ez nagyon gyenge volt. Senki sem állította azt, hogy ezzel a céllal csalnának."


Hanem?

2022. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Tehát a te logikád alapján, aki nyer, az csal. Aki pedig veszít, az meg sem próbálkozott a csalással.

Van akváriumod? :D

2022. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

#9 kezdesz mellébeszélni.


Nézzük végig az elméleted evolúcióját, roppant tanulságos:


1:

"szerintem meg az ellenzékiek csalnak így :) na erre mit mondasz miniferi rajongó?"


Tehát itt még azt állítottad, hogy az ellenzék csal és sugalltad, hogy a fidesz nem.



2:"Ez nagyon gyenge volt. Senki sem állította azt, hogy ezzel a céllal csalnának."


Itt valami homályos magyarázat jött, hiszen bár csalással vádoltad az ellenzéket, valahogy elsiklottál ama tény mellett, hogy az ellenzék 2010 óta zsinórban háromszor veszített a választásokon.

Ezt tisztázandó, érdekelni kezdett, hogy szerinted mi célból is csal az ellenzék, mire jött a harmadik gyöngyszem:


3: "Tehát a te logikád alapján, aki nyer, az csal."


Igaz, hogy hasonlót sem állítottam, de ne zavartasd magad!

"Aki pedig veszít, az meg sem próbálkozott a csalással."


Ez kétféleképp értelmezhető. Az egyik változat szerint bevallod, hogy a fidesz csal, de szerinted az ellenzék is.

A másik verzió, hogy a fidesz szent, de az ellenzék csal. Szuper. Akkor visszakanyarodtunk az elejére: az ellenzék azért csal, hogy veszítsen. Aha... Logikus.



Szetintem dolgozz még ezen.

2022. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!