Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T.i is annyira rosszul érzitek...

T.i is annyira rosszul érzitek magatokat, mint ebben a választás tisztaságáért szóló videóban a művészurak/hölgyek?


2022. jan. 25. 01:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

#10!


Nézzük végig, ahogy belegabalyodsz a neked már től bonyolult témába!

Tanulságos!


1. Nem én írtam azt a kommentet, de én - veled szemben - megértettem.

Sok reményt nem fűzök hozzá, de megpróbálom neked elmagyarázni:


Aki a "szerintem meg az ellenzékiek csalnak így :) na erre mit mondasz miniferi rajongó?" kommentet írta, ő éppen az próbálta elmagyarázni a hozzád hasonló birkáknak, hogy ugyanolyan hülyeség lenne ilyen alapont az ellenzéket vádolni csalással.

Senki sem állította, hogy így csalnak.


2. "Itt valami homályos magyarázat jött, hiszen bár csalással vádoltad az ellenzéket, valahogy elsiklottál ama tény mellett, hogy az ellenzék 2010 óta zsinórban háromszor veszített a választásokon."


Homály a te fejedben van, nem a magyarázatomban.

Te nem fogtad fel, hogy senki sem vádolta az ellenzéket csalással. De az elvesztett választás nem bizonyíja, hogy nem csaltak, ahogy a Fidesz sorozatos győzelmei sem bizonyítékok arra, hogy csaltak. Érted?


3. ""Tehát a te logikád alapján, aki nyer, az csal."

Igaz, hogy hasonlót sem állítottam, de ne zavartasd magad!"


Téged meg az ne zavarjon, hogy végig ezt állítottad. :D


"Ez kétféleképp értelmezhető. Az egyik változat szerint bevallod, hogy a fidesz csal, de szerinted az ellenzék is."


Lassan írom, hogy megértsd!

Az első kommentelő írt egy bődöletes baromságot és a következő ember erre világított rá. (Benned ennek ellenére sötétség maradt.)

Tehát az első értelmezésed elbukott, mert egyiket sem állítottam.


"A másik verzió, hogy a fidesz szent, de az ellenzék csal. Szuper. Akkor visszakanyarodtunk az elejére: az ellenzék azért csal, hogy veszítsen. Aha... Logikus."


Szerinem ne erőltesd ezt a dolgot, mert neked nem megy.

Leírtam, de utoljára megismétlem: Egy elveszített választás nem bizonyíték arra, hogy az ellenzék nem csalt. Nem állítom, hogy csaltak, de az ellenkezőjét sem. te viszont azt állítod, hogy nem csalt, mert:

A, Ha nyerni akar és ezért csal, akkor nyert volna.

B, Ha csaltak és veszítettek, akkor ebből az következik, hogy azért csaltak, hogy veszítsenek, amit hülységnek tartasz, ezért az A pontlép életbe.

Mindkét megközelítésed hülyeség. A B azért, mert ez rajtad kívül senki sem mondta, tehát felesleges is foglalkozni. Az A azért hülyeség, mert a csalás nem garantálja a győzelmet. A legtöbb ballib párnak a parlamentbe jutás is siker. Fura lett volna, ha egy 3-5 százalékra mért párt a választáson 30%-ot szerez.

És azt se felejtsd el, hogy folyamatos lebukások a diplomákkal, végzettségekkel, nyelvvizsgákkal azt bizonyítják, hogy még csalni sem tudnak, pedig egész életükben ezzel próbálkoznak a ballib politikusok!

2022. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Ó, jaj....


Szűröm a leginkább szembetűnőt:


"Nem én írtam azt a kommentet, de én - veled szemben - megértettem."


Ezen a ponton bukott a mutatvány. Ha nem te írtad, ne játssz szóvivőt!

Köszi!



" Téged meg az ne zavarjon, hogy végig ezt állítottad. :D"


Idézd kérlek, hogy hol és mikor.

Veled más dolgom nincs.



Ezen túlmenően számodra csak egyetlen megjegyzésem van: a lekezelő, arcoskodó stílus és a személyeskedés sem együtt, sem külön nem helyettesítik az érvet. Több nem leszel tőlük, csak kevesebb.

2022. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#12!


Idézek tőled két részletet:


"Ezen túlmenően számodra csak egyetlen megjegyzésem van: a lekezelő, arcoskodó stílus és a személyeskedés sem együtt, sem külön nem helyettesítik az érvet. Több nem leszel tőlük, csak kevesebb."


"Igen, tényleg logikus. Így csalnak, hogy veszíthessenek. S teszik ezt ilyan környezetben, ahol a szavazatszámláló bizottság fidezes hivatalos és önkéntes ellenzéki tagokból áll.


Abszolút életszerű..."

2022. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Épp csak válaszolni felejtettél el.
2022. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Válaszoltam.

Szépen jeleztem, hogy egy lekezelő, okoskodó házzászólással nyitottál, aztán még van pofád neked számonkérni ezt.


De idézek tőled egy másikat is: "Szűröm a leginkább szembetűnőt:"


Magyarán te csak arra válaszolsz, amire szeretnél, de mástól követeled, hogy mindenre reagáljon. :D


Te vagy az, akivel teljesen felesleges bármiről is vitatkozni.

2022. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Szépen jeleztem, hogy egy lekezelő, okoskodó házzászólással nyitottál"



Szarkazmusnak hívják. Nem összekeverendő azzal személyeskedéssel megtolt, arcoskodó "ki ha én nem" stílussal, amit bemutattál.



"Magyarán te csak arra válaszolsz, amire szeretnél, de mástól követeled, hogy mindenre reagáljon. :D"


Magyarán, amit nem te írtál, azt ne te magyarázd! Veled semmi dolgom.

És csupán egy dologra vártam reakciót.



"Te vagy az, akivel teljesen felesleges bármiről is vitatkozni."


Egyrészt senki nem kért rá, másrészt röhejes, hogy a kényszeres személyeskedésedet vitaként aposztrofálod.

2022. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#16!


Tehát úgy gondolod, hogy te döntöd el, ki írhat ide és te döntöd el, hogy te mire reagálsz, miközben te mondod meg azt is, hogy mire kell másnak válaszolnia.


Elárulom neked, ha ezek után most én azt írom, hogy te nem vagy nomális, az nem személyeskedés, mert közvetlenül a megnyilvásnulásod alapján vonom le a következtetést.

És ugyanez igaz a korábbiakra is. Ha hülye vagy, akkor leírhatom, hogy hülye vagy és ez nem lesz személyeskedés.

Az egyik leggyengébb védekezése az érvteleneknek, hogy minden kritikát, személyeskedésnek neveznek.

2022. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát úgy gondolod, hogy te döntöd el, ki írhat ide"


Hasonlót sem mondtam. De gratulálok az élénk fantáziádhoz.. .


"és te döntöd el, hogy te mire reagálsz"


... Meg a szövegértésedhez is..


Én döntöm el, hogy kivel óhajtok társalogni, nézd ezt el nekem! Ha - teszem azt- a feleségem tesz egy számomra vitatható állítást, nem az fog érdekelni, hogy a szomszéd milyen megfejtésekkel fog szórakoztatni. Azzal tisztázom, aki az állítást tette.



"miközben te mondod meg azt is, hogy mire kell másnak válaszolnia."


Ha az a más nekem tulajdonít egy állítást, melyet nem tettem (ergo hazudik) igen, elvárom, hogy alátámassza az állítását mellébeszélés helyett.



"Az egyik leggyengébb védekezése az érvteleneknek, hogy minden kritikát, személyeskedésnek neveznek."


Ó, ha tudnád, hányszor találkozom ilyenekkel én is. Sőt, képzeld, olyanokkal is, akik pofátlanul hazudnak, majd mellébeszélnek, ha ezt számonkérik rajtuk.

Utóbbiakra jellemző, hogy a személyeskedés fogalmával sincsenek tisztában.

2022. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!