Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben a Turul kávézós dologban...

Ebben a Turul kávézós dologban miért haragszanak a házigazdára?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. Én nem gondolnám hogy azért nem akarták kiszolgálni azt a pár embert Tisza pártos kitűzővel mert ők annyira elleneznék ezt vagy a tulajnak személyes meggyőződése lenne ebben. Egyszerűen az van hogy minden vállalkozó fosik szarik hugyozik attól hogy ha valami olyant tesz ami a vezérnek nem tetszik akkor jön a NAV és majd jól találnak valamit aztán le lehet húzni a rolót.. Most őszintén kinek hiányzik ez? Lehet én sem engedtem volna be őket mert teszem azt nem azért dolgoztam 20 évig hogy egy ilyen hülyeség miatt el lehetetlenítsenek.


Nyilván amit utána nyilatkozik a tulaj sem állja ki a valóság próbáját mivel arról nincsen egyetlen videó sem hogy bárhol ablakokat történek be vagy rendőri intézkedés lenne stb, ellenben arról van hogy rengetegen mennek oda és ki vannak végül szolgálva és semmi balhé nincsen. De valszeg azért hazudja azt a kamerába a tulaj mert ott is a vállalkozása érdekeit nézi próbál belőle jól kijönni...valószínűleg előre meg volt beszélve hogy ilyesmit kell mondania. Így nem fogják kicsinálni. Szóval ezen szerintem kár sivalkodni. Mindenki ebben az ország túlélni szeretne és megélni és senki nem akarja hogy amit kemény munkával összehozott azt valami mitugrász aktakukac egy tollvonással elkaszálja. Szerintem ez teljesen érthető.


máj. 30. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom mi történt.
máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Induljunk ki abból, hogy "valaki" keveri a *rt egy kisebb ügyben, és ami eddig probléma volt, most, hogy kérdezgetnek embert róla, már nem is annyira nagy gond, meg "nem is úgy volt ahogyan".

Tehát fura az egész hozzáállás.

máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"Induljunk ki abból, hogy "valaki" keveri a *rt egy kisebb ügyben, és ami eddig probléma volt, most, hogy kérdezgetnek embert róla, már nem is annyira nagy gond, meg "nem is úgy volt ahogyan".


Tehát fura az egész hozzáállás."


Mi van már te is fosol? :) Hadd ne kelljen már kitalálnom mit akarsz rejtjelekkel kommunikálni kevésnek érzem magam most ehhez. Boldoggá tennél ha ezt kerek egész mondatokban írnád le.

máj. 30. 17:20
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Ja, hogy szerinted ha egy kocsmában ellenzéket kiszolgálnak, akkor azt bezáratja a zorbán.

Kezeltesd magad 😂

máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Ez a jó a maffiarendszerben, egyszer te is sorra kerülsz és szívni fogsz. Ma még röhögnek a fidesz birkák, de amikor az ő gyereküket fogja megerőszakolni egy pap, őket rúgják ki a munkahelyről, őket adóztatják meg extrán akkor majd bambulnak mint a buta, tanulatlan birkák.


Szokásos módon próbáltak valamit hazudni a fidesz propagandistái, a kávézó tulajdonosa valami jóra számított a fidesztől cserébe, aztán kiderült hogy kamu az egész.

máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Ja, hogy szerinted ha egy kocsmában ellenzéket kiszolgálnak, akkor azt bezáratja a zorbán.


Kezeltesd magad 😂"


Én szívesen cserélnék veled agyat. Könnyebb dolgom lenne. Te amúgy ebben az országban élsz?

máj. 30. 17:28
 7/23 anonim ***** válasza:
6. Én viszont nem szívesen.
máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"6. Én viszont nem szívesen."


Én örülnék a legjobban ha tényleg csak egy paranoia állna e mögött és még véletlenül sem azért mert van neki valóságalapja.

máj. 30. 17:36
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

Osváth Zsoltiék melegházasságot akartak rendezni egy kastélyban és a tulaj az utolsó héten kerek perec megmondta nekik, hogy bocs de a politika miatt nem lehet.


A polgármesterek, hotelesek, vendéglátósok mind rettegnek a fidesztől mert olyan sarcokat vetnek ki rájuk és kiforgatják őket mindenből, ahogy akarják.


Szóval igen, ilyen országban élünk. Ez egy maffia állam.

máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja, mindenki kussol, sehol egy ellenzéki hang, az ellenzéki tüntetések érdektelenségbe fulladnak, mert senki nem mer az utcára menni, itt is csak kormánypárti vélemények hangoznak el, mert mindenki retteg. 😭

Szörnyű diktatúra.😰

máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!