Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valóban az európai Unió...

Ha valóban az európai Unió második legszegényebb országa vagyunk,akkor mit akarnak még az emberek a Fidesztől?

Figyelt kérdés
Ez nem elég ok arra hogy megbukjon ez a kormány?Vagy addig kell hatalmon tartani őket amíg meg nem előzzük Bulgáriát és mi leszünk az első helyen?Mi leszünk európa legszegényebb országa?

máj. 29. 22:47
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
59%

Olyannyira nézem le a jobboldaliakat, hogy a legjobb barátnőm fideszes. Csak hát nem beszélünk politikáról. 😊

Egyébként nem a jobboldalisággal van a gondom, hanem aki nem hagy élni másokat.


A te kifacsart logikád alapján te nemzeti érzelműként különbséget teszel magyar és magyar között. Rengetegszer hallottam pl mi hazánkostól, hogy én nem is vagyok magyar. Mintha bárkinek joga lenne megmondani ki a jó magyar és ki nem. Mintha bármit is tudnál rólam azon kívül, hogy középen állónak vallom magam.

jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

51


De idéznél valamit a Mi hazánk politikusaitól, ami arra van kihegyezve amit állítottál? Hogy a bőrszín szerint rangsorolnak embereket. Ezzel adós vagy.

A szalmabábozással meg jobb ha felhagysz, mert nem állítottam olyat, hogy van különbség magyar és magyar között. Azt viszont jobb ha megjegyzed, hogy aki szalmabábozik, az alapjáraton egy hazug ember.

De ha már itt tartunk, akkor a te logikád kifacsart: tilos különbséget tenni az emberek között, de attól vagyunk sokszínűek, hogy különbözünk, tehát különbséget teszel.

jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!