Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valóban az európai Unió...

Ha valóban az európai Unió második legszegényebb országa vagyunk,akkor mit akarnak még az emberek a Fidesztől?

Figyelt kérdés
Ez nem elég ok arra hogy megbukjon ez a kormány?Vagy addig kell hatalmon tartani őket amíg meg nem előzzük Bulgáriát és mi leszünk az első helyen?Mi leszünk európa legszegényebb országa?

máj. 29. 22:47
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
61%
A magyar vidék sötét mint az éjszaka. Félnek a meleg óvodásoktól és gyúcsánytó.
máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
37%
nem csak a vidék sajnos :D
máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
83%

Hogy miért???

Ezt maguk sem tudják, meg azt sem, miért szeretik annyira Orbán Viktort.

Egy riporter megkérdezett egy mamikát egy Fideszes kicsi falucskában hogy miért szereti annyira Orbán Viktort, ennyi volt a válasza...

"Nem tudom... félek a háborútól".

Erről ennyit, gyerekek.

És még azt mondják hogy a "baloldal" csinálja a félrevezető agymosást.

Hagyjuk már!!!

máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
20%

Én inkább azt nem értem, hogy az ellenzékiek miért erőlködnek ahelyett, hogy egy számukra boldogabb, jobb nyugati országban élhetnének ahol SZERINTÜK nincsenek no-go zónák, ahol SZERINTÜK nem probléma az LMBTQ (mert szeretik őket és egyébként is tök szép dolog) meg SZERINTÜK sokkal jobb odakint a többkulcsos adó, meg SZERINTÜK sokkal morálisabbak a kinti emberek.


Na? Én ha már ennyi pozitív dolgot fel tudnék sorolni arról a szövetségről, akinek a nemiszervét szopogatom, mióta szavazókorú állampolgár vagyok, akkor én már régen ott élnék.


És ERRE!!! válaszoljatok! Erre nem tud senki, hogy MIÉRT.


Mert be kellene vallani, hogy a hatalomért kepesztetek és tepertek és mindent megtennétek érte még a saját lelketeket is eladnátok, a saját anyátokat is megizélnétek érte, hogy kicsit is a hatalom, az államkassza közelébe kerülhessetek, ez az egy lebeg úgy a szemetek előtt, mint mikor Dagobert bácsinak pörögtek ott a dollárjelek.

máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
61%

Nyugaton vannak melegek és a nép általánosan nem is nem gyűlöli őket, tehát itthon jobb az élet.

Logikus.

máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
23%

Ne forgasd ki. Ha sorba rendezzük a megoldandó problémákat nemhogy az EÜ, oktatás és sok más ÁLTALATOK ELŐSZERETETTEL HANGOZTATOTT dolgok előbb szerepelnek, de még az állami részvénytársaság jellegű alapjövedelem is (tehát ahol a NEMZET termeli meg az osztalékot a népnek), mint az, hogy mindenféle deviánsoknak még extra jogokat meg kvótákat biztosítsunk.


Örüljenek, hogy 4 fal között ugyanúgy kiélhetik hajlamaikat, mint a heterók és nem olyan elbánásban részesülnek, mint Dubajban, Quatarban vagy Kuvaitban.


Egyelőre ennyi. Főleg, hogy nagyon nem az Alan Turing jellegűek akarnak jönni, hanem ilyen Lakatos Márk meg Bish Barbie meg VV Zsolti, akik semmit nem tettek le az asztalra és ha megszűnnének létezni se lenne semmivel kevesebb a világ.

máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
68%

"Örüljenek, hogy 4 fal között ugyanúgy kiélhetik hajlamaikat, mint a heterók"

Tehát a 4 falon kívül nem élhetik ki ugyanúgy a hajlamaikat, mint a heterók? És az, hogy máshol rosszabb... Ennyi erővel mondhatnád, hogy Afrikában éheznek, szóval a magyar gazdasággal minden rendben, az ellenzékieknek csak nagy a pofájuk, nem a zsemle a kicsi.


"azt nem értem, hogy az ellenzékiek miért erőlködnek ahelyett, hogy egy számukra boldogabb, jobb nyugati országban élhetnének"

Ezt most több kérdés alatt is feltetted, de az ok nagyon egyszerű: mert magyarok és Magyarország a hazájuk.

Nyilván fideszesként ez nagyon fura lehet, hogy olyan ember is magyarnak érezheti magát, aki nem ért egyet az Állampárttal és az Orbán család féktelen gazdagodásával... közpénzből.

máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
73%

"A magyar vidék sötét mint az éjszaka."


Akkor a német vidéket már meg se nézd!

máj. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

“És ERRE!!! válaszoljatok! Erre nem tud senki, hogy MIÉRT.”

Mert itt születtem, szeretem a hazámat, szeretném ha a gyerekem itt nőhetne fel.



“Mert be kellene vallani, hogy a hatalomért kepesztetek és tepertek és mindent megtennétek érte még a saját lelketeket is eladnátok, a saját anyátokat is megizélnétek érte, hogy kicsit is a hatalom, az államkassza közelébe kerülhessetek”

Mert a Fidesz mit csinál? Minden mocsokságot megtesz, hogy hatalomban maradhasson. Ők már eladták a lelküket, a saját anyjukat is, többször szemen köpték magukat, foggal körömmel küzdenek, nehogy ne náluk legyen a hatalom…

máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
32%
Oké, fúj Fidesz. Mondjátok egy ellenzéki pártot, akikre 2022-ben szavazni kellett volna, és nem sötét áldemokrata bunkók a tagjai. De ne ilyen pár százalékos alibipárttal jöjjetek elő. Most kiderül, hogy mennyi esztek van, szóval halljuk azt a pártnevet.
máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!