Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszék/Orbánék már tervezik...

Fideszék/Orbánék már tervezik visszaállítani Magyarországon a sorkatonaságot a 18-27 közöttieknek?

Figyelt kérdés
Nyilván amíg hatalmon vannak, csakis ők döntenek erről itthon.

máj. 29. 12:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
30 Szerintem is csak ez lehet a hatterben, amiert a viktator nem vezette meg be a sorkatonasagot... legalabb meg van annyi esze, hogy ennyi strategiai erzeke maradt. Bizzunk benne, azert hanyatlasakor nem fog olyan mentalis oruletet kapni, mint a holokausztot kitalalo szellemi elodje. Bar ki tudja, lehet az kellene, hogy osszeomoljon a rendszere. Bar sajnos akkor ezt az egesz orszag is nagyon megszivna, attol felek. Mindenesetre en relative szep osszegeket felre tudok tenni arra, hogy szukseg eseten azonnal emigralhassak innen. :)
júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Orbánnal az fog történni, hogy 1. a Putyinnak sem fog kelleni, 2. Trump nem lesz még elnökjelölt sem 3. EU elnöke címet már most elvesztette, be fogják zárni szűk körbe, ne csinálhasson semmit. Decemberben csalódottan fog lemondani. És az új szélsőjobb pedig szét fog hullani, ahány párt, annyifelé húz.
júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Amúgy most nem rosszbol,de egy globális háború eléggé valószínű jelen állapotban.

Én legalábbis meg vagyok róla győződve hogy lesz valami hasonló.Ha tíz éven belül akkor tíz éven belül.Mert ez a rendszer ami van nem mehet tovább így sokáig.

Abból a szempontból nem lenne értelmetlen döntés.

Jobb az ha fel vannak az emberek készítve mentálisan mind fizikailag egy háborúra, minthogy bamba pofával csodálkozunk mikor megtörténik.

Az az egy két év katonaság nem hiszem hogy ártana béke időben.

Na még sokan azt hiszik,a katonaság még mindig olyan mint anno a kommunizmus alatt.Egy pionér tábor.

Már ez is sokkal szofisztikáltabb.

De nyilván meg értem azt aki nem akarja vagy fél tőle.

Nem mindenkinek való az tény.

júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"egy globális háború eléggé valószínű jelen állapotban"


Legfeljebb a te képzeletvilágodban

júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Neked legyen igazad barátom.
júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34

Miért?

A cívis is a valakinek a képzelet világában született?

Hát nem.

Arra még csak jelek sem voltak.

És lett.

Most tény H hideg háborús hangulat van akár hogy nézzük.

Szóval nincs nagyon messze a valóságtól egy háború szerintem.

júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ha háború, akkor Izrael és az arabok vagy a perzsák között, esetleg a törökökkel. De ehhez is semmi közünk sincs.
júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Második világháború kitörése előtt is volt jó pár háború.

Pl Japán és Kína között.

Szóval már akkor is voltak ilyen elő jelek.

júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!