Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszék/Orbánék már tervezik...

Fideszék/Orbánék már tervezik visszaállítani Magyarországon a sorkatonaságot a 18-27 közöttieknek?

Figyelt kérdés
Nyilván amíg hatalmon vannak, csakis ők döntenek erről itthon.

máj. 29. 12:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Én nem bánnám ha lenne.

El is mennék,nem tom mit fostok sokan.

jún. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem mész Pistike? Most is lehet, senki nem tart vissza! Mutasd meg hogy milyen kemény gyerek vagy!
jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

21#

Tényleg pistike mi tart vissza?


Szerződéses katona lehetsz,ha megfelelsz a követelményeknek. Szerződéses katonaként legalább egy 5 évre írj alá pistike


Mutasd meg a gyk. népének,hogy milyen betyáros egy vitéz vagy te pistike

jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
9%
23-as az hogy valójában egy húszkilós kis hülyegyerek. Találkoznánk egy sallerral helyre lehetne pakolni az ilyen nyikhajt
jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

24#

pistike,hát szabad ilyet?

Milyen viselkedés ez?

Miért fenyeget engem?-vitéz úr

jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

25-ös én nem téged fenyegettelek, hanem a Pistikével kapcsolatban támadtak ilyen gondolataim


24es voltam

jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
30%

"Pistike vagyok"

Jót röhögtem a kommenteken.

Komolyan.A gyk-s népek színvonala gyakran üdítő egy hosszú nap után.

Köszönöm. xd

Amúgy ami vissza tart az az h nincs állampolgárságom.Még.

Mert külhöni a Pistike.


De egészen elképesztő,hogy milyen bestiális reakciókat okozott egy ártalmatlan komment ;D

De azért szere van,naa..

jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ahh, szoval Pistike migrancs...
jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
*egy atlag fideSSproli
jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

A sorkatonaság biztos nagyon tetszene Viktor Orbanovicsnak, meg a tipikus, 50 éves és a halál közötti fidesz szavazóknak. Az ilyen despota dagadék diktátorocskák szeretik az ilyen katonásdit, főleg, ha azt parancsolhatják hogy előre, nem kell azt parancsolniuk, hogy utánam. Az 50 és halál közötti fideszes krumplibogarak meg szeretnék, ha a fiatalok szopnának mint ők, ezt ez a réteg a "megnevelés" és rokonértelmű szavakkal szokta illetni, tehát a "pávákat" meg kell nevelni. A dolog eredője a részükről a jó öreg irigység, ők már nem lesznek fiatalok, helyette nem maradt más számukra, mint a gyűlölködés, amit Orbán és Rogán állít elő számukra. Szar ügy, de már nem érdekel.


Azonban sajnos ez esetben, mármint a sorkatonaság bevezetésekor akkorát ugrana a munkaerőpiacon legaktívabb korú férfiak kivándorlása, magyar állampolgárság kukába hajítása (családjukkal együtt, akiknek van), hogy nem lenne elég filippínó és kínai a kiesett a munkaerő pótlására.

júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!