Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a háborúval riogat...

Orbán a háborúval riogat ugyebár, hogy ha az ellenzékre szavazunk Magyarország belesodródik a háborúba. Évek óta ez a legsikeresebb propagandájuk, de ezt hogyan képzeli el?

Figyelt kérdés

Fideszeseknek és ellenzékieknek is szól a kérdés!

Mivel a NATO alapja az, hogy konszenzus kell a döntésekhez, nem igazán értem Orbán gondolkodásmódját. Ha a NATO be akarna lépni a háborúba, akkor M.O azt mondja (és gondolom még sok másik állam) hogy nem, és így akkor neem lépünk be. Ha Oroszország és a szövegtségesei megtámadják a NATO-t, akkor mindenkit bombáznak majd, csak M.o-t nem? Ha támadnak, a szerződés értelmében nekünk is harcolnunk kell, ezzel a Viktor nem tud mit csinálni..



máj. 29. 10:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9 - es, biztosan? Hogy lehetsz bármiben biztos? Nem a propaganda a kérdésem lényege, hanem M.o szerepe. 32 tagja van a natonak. Abból csak egy M.o, tényleg úgy gondolod, hogy ha a háborúról kéne dönteni ez a 32 ország együttesen azt mondaná, hogy támadjuk meg Oroszországot? Mégis miért lenne az jó bárkinek? Ha pedig Oroszország támad, így is úgy is védekezni kell. Nem a propaganda most a lényeg, hanem az, hogy Orbán egyedül hogyan akadályozná meg a háborút.


10-es, mit szeretnétek ti amúgy, hogy Oroszország foglalja el ukrajnát és ők legyenek a szomszédaink? (NEM vitázni akarok, csak érdekel)

máj. 29. 12:05
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"32 ország együttesen azt mondaná, hogy támadjuk meg Oroszországot?


Akkor már semmit. Ezt kell megelőzni. Ezért is kell békepárti pártokra szavazni, hogy az EU-ban többségben legyenek és abbahgyja Brüsszel ezt a háborús pszihózist. A Fidesz békepárti.

Ha háború lesz mész te is

máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És egyébként, honnan gondolják, hogy az ÖSSZES ellenzéki párt háborúpárti?
máj. 29. 12:19
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
#9 ez rohadtul nem igaz… ez megint a populista politikusoknál megy nagyot, mint az lmbtq. Aki “libsi” híreket néz/olvas, azok kb alig hallanak ezekről, ezt pedig határozottan tudom állítani, mivel én (szerinted) azt olvasok.
máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem tudom honnan veszi a válaszoló, nem emlékszem ilyesmi nyilatkozatra egy pártól se, a segélycsomagokat megszavazzák, fegyvereket meg ugy is az küld aki tud
máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem azért olyat még nem mondott a fideszes propaganda, hogy akkor tör ki a világháború, ha nem Orbánra szavazunk. Legalábbis én nem még hallottam ezt. A világháború akkor fog kitörni, amikor Putyin és a NATO úgy dönt. Ez a tény akkor sem változik, ha a Megafon mást mond.

A kérdés az, hogy egy háborús hangulatú Európában kik fogják többségben képviselni Magyarországot az EP-ben. Azok, akik támogatják a fegyverszállítást, ellenzik a tűzszünetet, szimaptizálnak azokkal, akik világháborúra akarják Európát készíteni, vagy pedig azok, akik nem támogatják a fegyverszállítást, tűzszünetet akarnak, és nem szimpatizálnak a háborús uszítókkal.

máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
#16 olvasgasd a fidesz HIVATALOS facebook oldalát. Csodákat fogsz látni. Most a legújabb agymenésükben már atomháborút vizionálnak.
máj. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

Így képzeli el.


https://www.youtube.com/watch?v=8yT8pXvxaWk


Vagyis sima kampányhazugság, mert a teljesítményére nem lehet büszke.

máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%

12 - " a Fidesz békepáti"???

Te is ezt a maszlagot óbégatod?

Véletlenül Csád-ban is a béke okán vagyunk ott, nemde?!

Orbán totál meghülyült, és ez rád is átragadt!

máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!