Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a háborúval riogat...

Orbán a háborúval riogat ugyebár, hogy ha az ellenzékre szavazunk Magyarország belesodródik a háborúba. Évek óta ez a legsikeresebb propagandájuk, de ezt hogyan képzeli el?

Figyelt kérdés

Fideszeseknek és ellenzékieknek is szól a kérdés!

Mivel a NATO alapja az, hogy konszenzus kell a döntésekhez, nem igazán értem Orbán gondolkodásmódját. Ha a NATO be akarna lépni a háborúba, akkor M.O azt mondja (és gondolom még sok másik állam) hogy nem, és így akkor neem lépünk be. Ha Oroszország és a szövegtségesei megtámadják a NATO-t, akkor mindenkit bombáznak majd, csak M.o-t nem? Ha támadnak, a szerződés értelmében nekünk is harcolnunk kell, ezzel a Viktor nem tud mit csinálni..



máj. 29. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Ne keress logikát a fidesz propagandában. Nézd meg a legújabb “kampány” posztot a facebook oldalukon. Annak mi értelme? semmi, csak a félelemkeltés. Beteg állatok mind.
máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Orbán (legalábbis szerintem) azt akarja mondani, hogy az amerikai es eu-s törekvések szerint fel kell készülni egy Oroszország elleni összecsapásra (ez el is hangzott valamelyik külföldi nagykoponyától). Az ellenzékünk alapvetően szimpatizál ezekkel a politikai szereplőkkel, és fennáll annak a veszélye, hogy ha esetleg Oroszország elleni összecsapásra kerülne sor, azt a mostani ellenzékünk nem ellenezné.
máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy sem képzeli el ezzel csak az ellenzéket akarja lejáratni így oltja le a hiszékenyeket és a tudatlanokat hogy rá szavazzanak, azok meg beveszik ezt és rászavaznak. Sajnos ettől aztán semmivel nem lesz jobb az emberek sorsa mert folytatódik a hazudozás a lopás a csalás a korrupció.

Ezért én is aztmondom hogy lekell cserélni ezt a bandát ezért én is MP-re szavazok most is meg 2026-ban is.

máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm! Viiszont az a kérdés továbbra is fenáll, hogy akkor mi van a többi állammal? Mert az összes nem támogatna egy katonai akciót. Olyan meg nincs ugye, hogy M.o belesodródik, de mondjuk Szlovákia nem. Számomra abszurd, hogy azt próbálják velem és mindenki mással elhitetni, hogy ha nem szavazok a fideszre, kitör a 3. világháború....
máj. 29. 10:38
 5/19 A kérdező kommentje:
1-es, -3as, de ez viszont konkrtétan azt jelenti, hogy a miniszterelnökünk kihasználja, hogy milyen sok a tudatlan ember. Azért tettem fel a kérdést, mert mindig hallom a propagandát, de Orbán sosem magyarázza el, hogy hogyan mentené meg egyedül M.o-t ha komolyra fordulna a dolog..
máj. 29. 10:40
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
#5 ez a lényeg. Tudatlanságban és rettegésben tartani az embereket. Aki fél, az sokmindent elfogad, csak h biztonságban érezze magát. A tudatlanság pedig jön az oktatás módszeres leépítésével.
máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Orbán akar katonákat küldeni? Orbán lövi az Orosz rakétákat Ukrajna felett? Európai sorkatonaságot Orbán akar? Macron beszél Atomháborúról.
máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7-es, persze, én ezt értem, a propaganda és Orbán is ezt hangoztatja. A kérdésem arra irányult, hogy lehet az hogy, ha nem a Fideszre szavazok, akkor kitör a háború? Hogy gondolja ezt Orbán? Egyedül nem tud egy háborút megakadályozni. Ha mindenki belesodródik akkor mi is, ha senki, akkor mi sem. És nem támogatja MINDENKI európában a beavatkozást.
máj. 29. 11:15
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem propaganda ez nyugaton, hanem a realitás. Miért lenne propaganda, amikor tevékenyen teszik. Ha nem a békepárti erők jutnak be a parlamentbe (itthon a Fidesz az) akkor biztosan összehoznak egy háborút


Gondold végig mivel érzékenyítenek minden héten. A Béke korszaka lejárt. A háború korszaka jön. Atomot is lehet használni, sorkaztonaság kell stb Megyünk a világháb iba

máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
7 Most is megakadályozott egy Ukrán katonai pénz csomagot pl vétóval
máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!