Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma miért nincs egy olyan...

Ma miért nincs egy olyan fiatal huszonéves mint 1988-ban az Orbán?

Figyelt kérdés
Magyar Péter is 43 lesz

máj. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Magyar Péter hajrá! Fáradhatatlanul dolgozik, már 150 feletti településre ment el. Orbán meg zárt körben egy magtár előtt dekkolt
máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Ki lehet menni külföldre. Én már harmadik éve élek Bécsben.. hamarabb kellett volna jönni. Ha tudtam volna hogy ennyivel másabb, jobb is lehet az élet mint Mo.-n, akkor már sokkal hamarabb eljövök.

Mind1, vannak sokan akik 50 évesen jönnek ki. Én azért a 30 évemmel nem vagyok lemaradva.


A kérdésedre a válasz: Mert senki sem akar egy csóró szar országért küzdeni. Minek? A határok nyitva vannak. Egy országgal odébb már minden szuper.

máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Olyan ne is legyen.
máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Azért 88-ban merőben más volt a politika, mint 2024-ben.

Itt vannak a kialakult politikai pártok, akiknek megvan a gyökere. Vannak fiatalok, kisebb, sikertelenebb pártokban.

máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jelenleg a fidesz ellen politizálás azt garantálja, hogy eleinte helyi, később országos szinten járat le és ás elő MINDENT a múltadból, másrészt pedig ha ellenzéki politikusnak mondod magad, akkor úgy kb 1.5M ember komolyan egy hazaárulónak fog tartani aki brüsszelt szolgálja ki és gyurcsány irányítja. Ha ez az egész nem lenne elég, akkor még ellenzéki oldalról minimum a DK is folyamat támadni fog:)


A pénz pedig nevetségesen kevés, ha nem szeretnél korrupt lenni. Ha sikerül a parlamentbe jutnod, akkor is a nettó 1M alját kapod meg. Ami azt nézve, hogy mekkora lejáratással jár ez és milyen sok szerencse, kitartás és tehetség kell hozzá, hát… elég kevés. Ennyi munkával lehetne bármilyen népszerű szakmának a csúcsára jutni és minimum ennyit hazavinni, csak azzal a különbséggel, hogy nem járattad le magad az ország előtt és nem vagy közszereplő.

máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság kevesebb a Soros-ösztöndíjas...
máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság kevesebb a Soros-ösztöndíjas..."


Tegyük hozzá, Orbánék ellehetetlenítették a CEU-t a magyar egyetemeken pedig kiépítették a 100% Fidesz befolyást.

máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!