Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek abban Hont...

Egyetértetek abban Hont Andrással, hogy soha ilyen jó nem volt fiatalnak lenni Magyarországon, mint most?

Figyelt kérdés
"Azt látom, hogy soha ilyen jó nem volt fiatalnak lenni Magyarországon, talán az Európai Unióban sem, mert ma azt tanul bárki bárhol, amit szeretne. Soha ilyen sokfajta és magas ösztöndíj nem állt a diákok rendelkezésére Magyarországon, mint jelenleg. Magyarországon soha ilyen széles családi és adókedvezménnyel nem támogatták a fiatalok munkába állását, otthonteremtését és családalapítását, mint jelenleg."
máj. 27. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az édes anyukája nem csuklik gyakran?
máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Én még a szocializmusban felvételiztem egyetemre és nagyon nehéz volt bekerülni :


1 - Vinni kellett az ofő, iskola ajánlását, leírták milyen vagyok. Milyen káder leszek. Enélkül nem vesznem fel sehova akármilyen jó tanulmányi eredményeim is voltak


2 - A felvételi nagyon nehéz volt. Rá készülni iszonyat nehéz volt. Net nem volt. Pár könyv segített azt kész


3 - Ha nem tudtál valamit és a tanárod sem és/vagy nem tudta elmagyarázni meg voltál lőve. Se net, se semmi nem volt. Könyveket kellett venni, kölcsönözni


4 - Nem tudtál otthon csinálni semmit. Nem volt net, számítógép gagyi 64 kilóbyte volt. Néhány gagyi tetrisz szintű játékkal


5 - TV alig volt. Többnyire alig volt szines, képcsöves begörbülő. Adás alig volt a TV-ben. Hétfőkön nem is volt pl


6 - Számítógép gagyi 64 kb-os commodore, zx xpektrum semmire sem volt jó


7 - Nem voltak normális hírek. Meg kellett venni a Népszavát, Népszabadságot, cenzúra volt, azt olvastad ami volt

máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
+ pofára adták a jegyet.
máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Aki szerint nem, azok szerint mikor volt jobb?
máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, én nem éltem 1987 előtt, szóval tényleg nem tudom megmondani. Én csak azt tudom, hogy mi csak azért tudtunk venni lakást magunknak, mert meghalt a nagymamám (és örököltem), ill. 1 évet töltöttünk ösztöndíjjal Amerikában, ahonnan több millióval tértünk haza.

A családi pótlék 2010 óta nem növekedett (12300 forint). Az ingatlanárak soha sem voltak ennyire magasak. A CSOK és a Babaváró pedig azoknak segít leginkább, akiknek amúgy is van pénzük, és csak kiegészítésre van szükségük.

máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Persze, azért vannak a vakkantásai alatt letiltva a kommentszekció.


Full nyomja a fidder propagandát, az átlátszónak ahol dolgozik már sajtókiadványt kellett közzétenni mert hont miatt nem adja oda szinte senki az adója 1%-át :D

máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

"Ha Te is azok közé tartozol, akik Hont András miatt nem akarják az Átlátszónak adni az adójuk 1%-át, arra kérlek, hogy gondold ezt át egy pillanatra. Andrást lehet szeretni vagy nem szeretni, de ahogy a fenti felsorolásból láthatod, nem csak ő dolgozik nálunk. Olvasói támogatások nélkül Eszter, Orsi, Zita, Zsuzsa, Bence, Csaba, Krisztián, Zalán és a többi átlátszós kolléga munkája is veszélybe kerül."


[link]

máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sörpocak ***** válasza:
Hát őőő, igen, de szerintem a 2000-es években is jobb volt fiatalnak lenni, mint a '80-as években, és a '80-as években fiatalnak lenni meg szintén jobb volt, mint az '50-es években. Ha csak éppen nem egy háborús időszakot kapunk ki, fokozatosan jobb lesz/lett mindenkinek, ahogy haladunk előre az időben.
máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
A gyémántpalotából biztos úgy tűnik, amúgy mrg lakhatási válság van.
máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

persze :D

üdv Dublinból, egy fiatal. biztos viccből költöztünk el xd

máj. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!