Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyakorlatilag azért kell a...

Gyakorlatilag azért kell a fideszre szavazni hogy ne legyen III. világháború?

Figyelt kérdés
Ennyire bajban vannak hogy már kvázi csak a világvége elkerülése miatt szavazzanak rájuk?
máj. 27. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen. A fidesz a kulcsa a világbékének. Fu bakker tudtok még nagyobb baromságokat kitalálni?
máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"A FIDESZ meg tudja akadályozni a III. világháború kitörését????? Ki az, aki ebben hisz???? Az nagyon primitív gondolkodású!!!



A háborúval való riogatás egyszerűen undorító és egyúttal nevetséges! Az is, hogy csak nálunk van ún. háborús készültség, ill. a két hadviselő félnél: Oroszországnál és Ukrajnánál!!!


Nemcsak Ukrajna, Oroszország és Magyarország létezik, hanem vannak más országok is, elvileg hozzájuk is átterjedhet a háború, még sincs náluk háborús készültség!!!



A FIDESZ pedig nem "mindenható", hogy meg tudná akadályozni a III. világháborút! Ki az, aki azt hiszi, hogy igen??!



Ki az az ostoba, aki azt elhiszi, hogy a baloldal háborúpárti???!



Ami ebben az országban folyik a FIDESZ által, az már túlmegy minden határon!!"


Szerintem te nem értetted a kérdést, mert ha igen akkor átment volna ami a sorok között kiolvasható és most nem idegeskednél. Ámbár annyit megjegyeznék hogy a fidesz narratívája szerint sem úgy értendő és a kérdésem szerint sem (bár lehet rosszul fogalmaztam) hogy a fideszen múlik végső soron hanem a narratívájuk szerint ők ellene vannak ennek és ezért szavazzanak rájuk mert mindenki más meg háború párti.. Most kérlek ne ragadj le ennél és kezdj el velem hőbörögni mert itt ebben a kérdésben a fideszes szavazókat kérdezem. És esetleg az ő válaszaikat szeretném kulturált körülmények között ütköztetni.

máj. 27. 13:17
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

#12


Nem ők találják ki.

Készen kapják ezt is - mint a véleményeküket - óriásplakátokon, százmilliós hirdetéseken, orbáni kampánylózungokon, meg pénteki Kossuth rádiós igehirdetéseken.

máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"Igen. A fidesz a kulcsa a világbékének. Fu bakker tudtok még nagyobb baromságokat kitalálni?"


Ha ezt nekem címezted, nem én találom ki...sőt...szerintem sem így van. Én csak ezt vélem felfedezni a fidesz (Orbán Viktor) és a szavazóik esze járásában. Próbáld meg kérlek felismerni és értelmezni hogy a kérdés lényege természetesen nem az hogy fidesz propagandát toljon.

máj. 27. 13:19
 16/25 anonim ***** válasza:
12%

10# 9# Hát az EU-ban ki képviseli a mi érdekeink ? Aki azt mondja majd, hogy a békére kell törekedni fideszes vagy olyan Tordai-félék, akik azt szajkózzák, hogy katonákat kellene küldeni?


Ha sokan szavazunk itthon is a békapárti képviselőkre és au EU más országában is józanul szavaznak, akkor többségbe kerülnek a békepárti képviselők és úgy is szavaznak, hogy ne legyen háború. Metrt most nagyon háborúpárti, sorozós hangulat van

máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem. Gyurcsány már rég kirobbantotta a 3. világháborút. Az árnyékkormány van hatalmon, gyurcsány keze mindenhova elér!
máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
16, a kinai akksigyárak és a bevándorló migráncsok, meg a külügy ruszki szervei képviselik a ti érdekeiteket.
máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
18 most azért ne üzleteljünk kelettel, mert háborúsat kell játszani?
máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19, azt csináltok ti, amit akartok. Szabad országban éltek, a saját királyságotokban.
máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!