Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ tagok szivárványos...

LMBTQ tagok szivárványos géppuskát kapnak majd ha kötelező sorkatonai szolgálatot bevezetik?

Figyelt kérdés

Amerikai barátaink sikeresen kirobbantották az orosz-ukrán háborút, sőt mostanára már ott tartunk, hogy Európa országai fontolgatják a sorkatonai szolgálat bevezetését.

Azahriah koncerten hizlalt LMBTQ tagok mit fognak csinálni ha indulni kell az orosz frontra?



máj. 26. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Trippert, és egyéb finomságot a fapuska mellé.
máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem bármelyik amerikai "lmbtq" katona könnyedén szétrúgná a segged.

Szóval inkább azon aggódj, hogy majd te mit csinálsz, mert Tóth Gabi vagy a Kárpátia dalai sem edzenek meg a háborúhoz.

máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

"Amerikai barátaink sikeresen kirobbantották az orosz-ukrán háborút"

Rögtön egy hazugsággal indítsz gratulálok.

máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Èn szerintem ugyanolyan puskàt fogok kapni, mint te.
máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Bár nyilván nem vársz valós választ a kérdésre, 1-2 gondolat a béna provokációdhoz:


1.) Az, hogy néhány ország felveti, mi több, esetleg valóban visszavezeti a sorkatonaságot, nem egyenlő az orosz fronttal.


2.) A sorkatonaság esetleges visszavezetése azzal sem feltétlenül egyenlő, hogy akkor mindenkinek tényleges katonai szolgálatot kell teljesítenie, és nem választható helyette valamilyen polgári szolgálat.


3.) Háború esetén jó ideig még véletlenül sem friss sorkatonákat viszik a frontra, hanem hivatásosokat, azokon belül is először a NATO egységeket.


4.) Egy hosszan elhúzódó, nagy emberi veszteséggel járó háború esetén mindenki csak azon lesz, hogy valahogy életben maradjon, totál mellékes lesz, hogy ki kivel és hogyan…


5.) 20-25 éve még elég jó belelátásom volt a honvédség ügyes-bajos dolgaiba, gyakorlatilag ki-be járkáltam a szentendrei laktanyán, és megnyugtatlak, volt ott az égvilágon minden. Volt ott meleg katona annyi mint a szemét, még a vezérkarban is, volt szabadidős transzvesztita (bizony, a néhai Alibi és a néhai Capella bárban is volt hivatásos katona fellépő), és minimum 2 exkatonáról tudom, hogy sok éves szolgálat után hivatalosan is nemet váltott. Az egyikőjük saját bevallása szerint a szolgálati ideje alatt végig csipkés bugyit hordott az egyenruha alatt. :D


Szóval nem kell félteni sem a fiatal melegeket a katonaságtól, sem a katonaságot a melegektől. :D

máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Ha ez igaz, akkor "azigen".


A csipkebugyis rész tetszett.

máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 harminezer oxigén ***** válasza:
45%

#kérdező


A kérdésedre válaszolva, az LMBTQ tagognak a kezébe mernék adni a gépkarabélyt (legyen az "normál" színezésű vagy épp szivárványos). Ellentétben veled, mivel a kérdésedből adódóan, egyértelmű hogy, szellemi képességeid nyomán (mind kognitív, mind érzelmi téren) alkalmatlan vagy a biztonságos fegyverhasználatra. Lényegében Anulu fakardocskáját sem mernék a kezedbe adni mert, nem csak önmagadra de, katonatársaidra is veszékyt jelentenél.


#4 Szerintem is a kommersz gyári színben osztogatnák ilyenkor, bár ha lehet választani akkor én egy lila színűt választanék. 🤗💜


Niki

máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sok radiátor! 😀😀😀
máj. 27. 17:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért akad vak birka is.
máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Én nem bántom a melegeket. Mindenkinek egyetlen élet adatott, és azt úgy éli, ahogy neki a legjobb.

Én a heteró vonalat képviselem, de senkit nem néztem le soha csak azért leszbikus, avagy meleg.


Viszont. A kérdés valamennyire jogos, de nem ebben a kontextusban.


A gyenge 40-50 kilós, az elkényelmesedett, affektáló, tükör előtt órákig álló kisfiúkból lehet rendes katonát faragni ha szükség volna rá?


A válasz: nem. Ha egy ilyen volumenű kisfiú a frontra kerülne, nagyon maximum 1-2 órát élne.

máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!