Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, hogyan fér össze hogy...

Vajon, hogyan fér össze hogy a fidesz ellen tüntető tanárok, elvileg diákokat visznek kötelező jelleggel fideszes filmet nézni?

Figyelt kérdés

márc. 18. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván ezzel is hergelik őket a Fidesz ellen.
márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha igaz, hogy kötelező volt osztályoknak el menni rá. Akkor miért nem most tüntettek a tanárok ?
márc. 18. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nincs olyan, hogy "fideszes" film, magyar film van, magyar történelmi témákról.
márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
De hát az a film ami Fidesz népszerűsítéséről szól?
márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"elvileg diákokat visznek kötelező jelleggel fideszes filmet nézni?"

ELVILEG. Valaki tudna erre bizonyítékot vagy valamilyen adatok küldeni?

Hány iskolában? Hány osztályt? ...


Ennyi alapján az is lehet, hogy egy osztályt vittek el és őket is azért mert ezt szavazta meg az osztály.

márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Teli van fideszes tanárokkal az iskola. Ellenzéki vágyálom, hogy minden tanár ellenzéki. Ha az lett volna, akkor rendesen tüntettek volna,teljes sztrájkkal, nem 10 tanárból 2
márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A teli van fideszessel az iskola az iskolánként is változó. De ha valahol fideszes az igazgató akkor egy ellenzéki tanárnak kevésbé lesz jó sok esetben. De sok olyan iskola is van ahol szinte nincs is fideszes.


Ezt nem lehet olyan egyszerűen elintézni, hogy teli van ezzel vagy azzal.


Sztrájkolni pedig nem csak a fideszes tanárok nem mentek ki.

márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Én utálom a fideszt, mégis mozizást szervezek az osztállyal erre a filmre. Csókolom, megnézhetem így is? Vagy párttagsági kell hozzá? Mert erről eddig nem esett szó.

Úgy szeretek alkotásokat minősíteni, hogy előtte megvizsgáltam azokat. Lehet, hogy régimódi vagyok?

márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért neveztem fideszes filmnek mert fideszesek rendezték
márc. 18. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed, ha nem, minden filmet olyanok csinálnak, akik vagy ide, vagy oda hajlanak. Akkor egyik filmet sem lehet megnézni, mert mindegyik valami pártkötődésű?

Vagy te azért nézel egy Robert De Niro, vagy George Clooney filmet, mert drukkolsz, hogy a demokraták nyerjenek az Egyesült Államokban? Vagy azért nézel Adam Sandler, Arnold Schwarzenegger, vagy Clint Eastwood filmet, mert izgulsz a republikánusokért?

Ezért van, hogy nem nézel meg egy Petőfi filmet, mert a neked tetsző pártok nem szimpiznek az ilyen dolgokkal? Mert nem ők csinálták?

márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!