Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy a budapesti...

Támogatod, hogy a budapesti belvárosi iskolákban legyen kötelező jelleggel külvárosismeret óra?

Figyelt kérdés
Hogy tudják mi van a Nagykörúton kívül. A legtöbb belvárosi gyerek azt se tudja, hogy mi Budapest legmagasabb pontja, vagy hogy merre folyik a Rákos-patak. Ők bezzeg lenézik a külvárosiakat, ha nem tudják merre van a Deák téren a mekdánelc. De hogy merre van Csepelen a mekdánelc, az totál irreleváns információ szerintük.
2022. szept. 1. 11:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem kell ilyen hülyeségekkel terhelni a tanrendet. Ki a halált érdekel, hol van Meki Csepelen.
2022. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
És kit érdekel, hogy hol van a Deák téren?
2022. szept. 1. 11:36
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az oktatás nincs abban az állapotban, hogy ilyen apróságokkal foglalkozzon.

De ha téged ennyire zavar, hogy lenéznek egy ilyen hülyeség miatt, akkor kérj segítséget!

2022. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Vagy esetleg, hogy a “vidèk” mit jelent :D
2022. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Ez baromság.

A gyerekem a belvárosba jár iskolába és nem is Budapesten lakunk. Ahogy a belvárosban lakók meg szerte széjjel járnak iskolába a városba. Budapesten rengeteg középiskola van. Az általános iskolások meg nem mennek mekibe.

2022. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Ennél hülyébb kérdést régen olvastam. Tényleg azon akadsz fel, hogy a McD helyét kérik számon rajtad? Kit érdekel? Ennyire gyenge jellem vagyM
2022. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

#6


Ez egy PÉLDA volt.


Számos belvárosi dolog ismeretét kérték már rajtam számon. Egyszer találkoznom kellett az Alkotmány utca végében, de nem tudtam hol van. Ő erre pökhendien megjegyzést tett. Majd mondtam neki, hogy jöjjön a Kossuth tér északkeleti sarkába, ott várom. És nem tudta melyik az északkeleti sarok!


TE hogyan orvosolnád ezt a problémát? Mind a pökhendiséget, mind a legalapvetőbb természettudományi ismeretek hiányát?

2022. szept. 1. 11:56
 8/39 A kérdező kommentje:
Ez genetika. Egy belvárosi ember képtelen a saját butaságát észrevenni, és marha büszke rá, amikor jobban ismeri a saját utcáját egy külvárosi lakosnál.
2022. szept. 1. 11:57
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyenest Felcsútra cipelném őket, úgysincs messze a belvárostól és Bicskéig is meg lehetne hosszabbitani őket!
2022. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#5

A gyerekedből egy haszontalan jogász vagy közgazdász lesz egész életében.

2022. szept. 1. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!