Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy a budapesti...

Támogatod, hogy a budapesti belvárosi iskolákban legyen kötelező jelleggel külvárosismeret óra?

Figyelt kérdés
Hogy tudják mi van a Nagykörúton kívül. A legtöbb belvárosi gyerek azt se tudja, hogy mi Budapest legmagasabb pontja, vagy hogy merre folyik a Rákos-patak. Ők bezzeg lenézik a külvárosiakat, ha nem tudják merre van a Deák téren a mekdánelc. De hogy merre van Csepelen a mekdánelc, az totál irreleváns információ szerintük.
2022. szept. 1. 11:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
A pályaudvarok menetrendje! Ez nagyon hiányzik az ismeretanyagukból! Csapjuk hozzá a mekkdonác-térképedhez, - pihent agyú!
2022. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan, mert néha összefutsz 1-2 ilyen gyökérrel, te tényleg egy csomó normális embert akarnál megszivatni? Miért tennél ilyet?
2022. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

#22

Mint mondtam, minden belvárosi ilyen. Nem láttam még kivételt.

2022. szept. 1. 18:54
 24/39 A kérdező kommentje:
Amùgy mennyivel fontosabbak a logaritmus azonosságai, mint minimális helyismeret?
2022. szept. 1. 18:55
 25/39 anonim ***** válasza:
78%

"Mint mondtam, minden belvárosi ilyen. Nem láttam még kivételt."


Madarat tollarol, embert baratjarol.

2022. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
56%

#23

Én még nem jártam az űrben de elhiszem, hogy a föld gömbölyű.

Mennyi időt tartózkodtál eddigi életed során összesen pesten?

2022. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

#26


Nem tűnt fel a kérdésből, hogy pesti vagyok? Vagy a belvárosiak már ebből az elnevezésből is kirekesztenek mindenkit, aki nem a Nagykörúton belül lakik?

2022. szept. 1. 19:52
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

#27

Ezt a választ 200km-re a fővárostól írom, itt élek. 5 évet éltem pesten és pont olyanok az emberek ott is, mint itt.

Pesten élsz és még nem jöttél fel azon a mozgólépcsőn a Deák téri metróaluljáróból, ami a mekire nyílik. Ne is haragudj, de ezt nem hiszem el.

2022. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Szerinted mind a 40 budapesti mekiről tudnom kell hol van, ha egyszer már elmentem mellette?
2022. szept. 1. 20:45
 30/39 anonim ***** válasza:

#29

Most nézem, hogy azt már bezárták. Akkor hogy néztek le érte? Egyre kevésbe kezdem érteni. :(

2022. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!