Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Magyar Péter...

Miért csak Magyar Péter mögött láthatók tömegek miközben kampányol? Hol a 2/3 a fideszes kampányban? Plakátok és ennyi?

Figyelt kérdés
máj. 25. 18:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 Szervizmérnök úr ***** válasza:

47. Teljesen nevetséges vagy, a linket én is ismerem, az én állításaim nem cáfolja.

Mindamellett, bár a Wikipédiára magam is szoktam hivatkozni ezen az oldalon, amikor olyan tudásbázist mutat fel, ami számomra is vállalható, de sajnos azt is látni kell, hogy politikai téme esetén gyakran balliberális elfogult szemüvegen keresztül láttatják a dolgokat.

Azért is utaltam rá, hogy Orbán miért rágott be vagy tett keresztbe, politikai beavatkozásnak tekinti, Magyarország belügyeibe, ebben a formában.

máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
51: ja. A norvégok garanciát kértek, hogy a NER nem nyúlja le a lóvét. Orbán erre berágott. Jellemző, mérnök "úr".
máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 Szervizmérnök úr ***** válasza:

52.

Ez hazugság, nem tudod bizonyítani.

Orbánnak annyi gondja volt ezzel, hogy a norvég pénzeket főleg kormányellenes, balliberális, sőt bevándorláspárti szervezetek felé akarták becsatornázni, amire azt mondta, hogy akkor inkább nem kell, a többi része sem.

máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
53: ismerjük a KESMA-propagandát, köszönjük, nem kérünk belőle.
máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!