Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Magyar Péter...

Miért csak Magyar Péter mögött láthatók tömegek miközben kampányol? Hol a 2/3 a fideszes kampányban? Plakátok és ennyi?

Figyelt kérdés
máj. 25. 18:25
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

#39 Nézd vissza a parlamenti közvetítéseket és számold össze a tövényjavaslatoknál, döntéshozataloknál "Nem"-mel szavazókat. Vond ki ebből a fideszeseket (0, nem lesz nehéz dolgod). És akkor kalkuláld ki a kapott számból, hogy vajon ha a parlament 2/3-át nem fideszes szavazóbábuk tennék ki, akkor vajon mi lenne az eredmény?


De ebben is segítek: Ha a fideszes droidok nem tudnának szavazni, akkor az általam felsoroltakból semmi nem valósulhatott volna meg.

máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

#41

Ha a parlament nem 2/3-át alkotnák fideszesek, hanem csak 3/5-ét, akkor miért ne valósulhattak volna meg az általad felsoroltak?

máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
#42 Azért, mert a törvényjavaslatok elfogadásához a parlament 2/3-os beleegyezése szükséges.
máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

#43

Ez nem igaz, a törvények nagy részét egyszerű többséggel is el lehet fogadni.

Az általad felsoroltak közül melyikhez kellett 2/3-os törvénymódosítás?

máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
#44 Igazad van, ezekhez nem kellett. Az általam felsoroltak színtiszta korrupciós ügyek voltak. Akkor most jók vagyunk?
máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 Szervizmérnök úr ***** válasza:

40.

Nem tudod bizonyítani, hogy hazudtam, csak trollkodsz.

Nem vagyok a kiszolgálód, ha nem tudod használni a Google-keresőt, akkor így maradsz.

De szerintem neked inkább az fáj, hogy beégtél. Ebből indult ki a szál:

"-Kaptunk volna egyszer 70 milliárd támogatást a norvégoktól, de a kormány visszautasította, mert nem lophatták el."

Bizonyítsd be te az állításod! Az nem úgy működik, hogy te itt hazudozhatsz, bármi bizonyíték nélkül, de ha neked nem tetszik valami, akkor bevágod a hisztit.

máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

#46 Tessék, Szervizmérnök úr.


[link]


"Az nem úgy működik, hogy te itt hazudozhatsz, bármi bizonyíték nélkül, de ha neked nem tetszik valami, akkor bevágod a hisztit."


Oké, de ez legyen már kölcsönös. Én még a ti oldalatokról semmilyen bizonyítékot vagy forrásmegjelölést nem kaptam, csak a hisztit és picsogást.

máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

#45

"Igazad van, ezekhez nem kellett."

Király, akkor tudnál sorolni olyan dolgokat, amikhez 2/3 kellett, és jelentősen befolyásolták az életünk? Pár kommenttel odébb még nagoyn problémáztál a győztes kompenzáción, hogy emiatt van 2/3-uk, amikor meg felhívtam rá a figyelmed, hogy a 2/3-nak nincs nagy jelentősége még én voltam az együgyü, meg a kedves kis lélek. :)

Az külön tetszik, hogy 3 órája még egyértelműen írtad, hogy igen, az általad felsoroltakhoz kellett a 2/3, most meg már elismered, hogy nem. :D

máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

#48 Fáradt vagyok ehhez.


"Pár kommenttel odébb még nagoyn problémáztál a győztes kompenzáción, hogy emiatt van 2/3-uk"


És ez így is van.


De fáradt vagyok összerakni helyetted a teljes képet. Nyugodtan tapsolj csak tovább a parazitának, ami kiszívja a véred és elpusztít téged. Igazából nekem ez mindegy. Ugrálj boldogan körbe, hogy te nyertél, mert ez is mindegy. Tényleg olyanok vagytok, mint a birkák, boldogan mentek a mészárszékre.

máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

#49

"És ez így is van."

Amiket írtál azok közül talán ez az egyetlen, de még ez is csak részben.


"Nyugodtan tapsolj csak tovább a parazitának, ami kiszívja a véred és elpusztít téged."

Az én vérem ugyan nem szívja, és el sem pusztít, nem a politikuson múlik a jólétem szerencsére.

máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!