Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Magyar Péter...

Miért csak Magyar Péter mögött láthatók tömegek miközben kampányol? Hol a 2/3 a fideszes kampányban? Plakátok és ennyi?

Figyelt kérdés
máj. 25. 18:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

#27 "Amiket felsoroltál azokat csak 2/3-os többséggel lehetett kivitelezni?"


Igen.

máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

#28 Ó, kedves Szervizmérnök úr, pedig én szeretlek téged. De volnál kedves forrásokkal, elfogadott törvényekkel, jogszabályokkal, bármilyen hiteles dokumentummal alátámasztani ezt az állításod?


"Mindenki tudja, hogy az a pénz jár nekünk"

máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
#28 Jah és én nem a 29-es emberke vagyok, mielőtt leordítanád az én fejemet is.
máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 Szervizmérnök úr ***** válasza:

32.

Eszerint nagyon hatott 444-szeres agymosás. Tudod kivel szórakozz...

Ezt neked tudni kellene, de ha ilyen elmaradott vagy, még mindig rákereshetnél. Az sem megy.

Nem hiszem el, ilyenek verik itt magukat.

Nyilván itt egy vitás helyzet van, a norvégok visszaélnek egy hülyén kötött egyezménnyel, Orbán viszont azért sem akar engedni, mert ez így nem igazságos.

máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Nem olvasok 444-et, kedves Szervizmérnök úr. Viszont örömmel (és némi szomorúsággal) látom, hogy az állításaidat nem tudod alátámasztani és csak köpködésre futja tőled. Szerinted - ha már szervizmérnök vagy - ezzel mennyire nyomatékosítottad a mondanivalódat?
máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 Szervizmérnök úr ***** válasza:

35.

Ennyi erővel kérhetnél forrást az Alkotmányra is. Itt van:

Google --> Alkotmány

Ennyi ésszel...

máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

#36 Szóval még mindig semmi, igaz? Kedves Szervízmérnök úr.


Azt kell tudnod, megértened, hogy a saját hitelességedet, szavahihetőségedet rombolod azzal, hogy nem küldesz hiteles forrást az állításaid alátámasztására. Mert bárki tud hazudni bármekkora szart, majd azt köpni a kérdező emberek arcába, hogy "Ott a google B+" - de nyilván mindenki látni fogja, hogy az illető egy szélhámos...


És ha ez neked így jó, hogy egy súlytalan semmi vagy az online térben, akkor én már csak annyit szeretnék kérdezni, hogy miért vagy itt? Miért alázod meg magad ennyire és válsz mindenki szemében egy ócska, hiteltelen pondróvá?

máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 Szervizmérnök úr ***** válasza:

37.

Elég furcsán fogod fel a dolgokat, ez egy fórumos jellegű felület, én nem tartozom neked bizonyítással és azt hiszel, amit akarsz.

Ennyi erővel én is írhatnám, hogy cáfolj, ha tudsz.

De nem tudsz, talán kerested is már ész nélkül, csak nem találtál semmit a szavaim ellenében. Ha tudnál, már bedobtad volna.

Buktad ezt a témát, azért hisztizel.

Vagy direkt provokálsz, hátha törölnek. De attól sem lesz igazad.

máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

#31

Mi erre a bizonyítékod?

máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

#38 "Elég furcsán fogod fel a dolgokat, ez egy fórumos jellegű felület, én nem tartozom neked bizonyítással és azt hiszel, amit akarsz."


A 'fórumos jellegű felület' számodra egyenlő azzal, hogy odaokádhatsz bármilyen hazugságot? Mert én mondjuk inkább beszélgetni szeretnék egy ilyen oldalon és nem mások kitalációit, hazugságait olvasni. És igen, tudom, én baszom el, mert nem itt kellene olvasgatnom, ha intellektuális tartalomra, emberekre vágyom. De kíváncsi természet vagyok.

máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!