Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók (cionisták) között...

A zsidók (cionisták) között egyesek konkrétan, hogyan teszik tönkre az országunk?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék a zsidók alatt nem minden zsidót értek.
2009. jan. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%

A Cion bölcseinek jegyzőkönyvei előszavában van egy rész, hogy hogyan is találták meg ezt a jegyzőkönyvet és hogy (elvileg) még most is őrzik Nagy-Britanniában. Mielőtt bárki is mond róla valamit, olvassa el! Nem tudom, hogy ezt ki tette meg és ki nem, de akkor is érdemes elolvasnod, ha nem érdekelnek a zsidók, meg hogy mit csinálnak. Rengeteg olyan dolog van benne, amiből sokat tanulhatsz.


Valamint e könyvvel kapcsolatban semmit nem tudhatunk biztosra: lehet, hogy meghamisították, hogy terjesszék az antiszemitizmust, ami alaptalan, de lehet, hogy igaz, csak el akarják előlünk titkolni, le akarják győzni az antiszemitizmust, ami megalapozott.


SENKI nem tudja, melyik lehetőség igaz. Tehát senki nem is mondhatja ezt meg konkrétan. Persze gondolata, véleménye lehet, de ne akarjon meggyőzni másokat az igazáról, mert hülyeség.


A WP-ról én is azt hallottam, hogy a zsidók kezében van, de vegyük úgy, hogy nem. Akkor az egyik előttem szólónak volt igaza: óvatosnak kell lenniük, hogy semlegesek maradjanak. Csakhogy felteszem nem mindig semlegesek (jelzem lusta vagyok utánanézni:P). Egy háború leírásakor vagy régi események kapcsán nem foglalhatnak állást.


És itt jut eszembe. Köztudott, hogy a zsidókról nagyon kevesen mernek rosszat mondani. Persze ez már együtt jár a mai világgal: a zsidók az antiszemitizmus, a négerek, cigányok stb. a rasszizmus mögé bújnak. Csakhogy van, akinek nincs mi mögé bújnia....


Szó mi szó: mindenki foglalhat állást, de nem úgy, hogy semmit nem tud a dologról. Nézzen utána mindenki!


Azok, akik rosszat gondolnak a zsidókról (akár gyűlölik őket, akár nem), olvassanak a zsidó vallásról, népről, szokásokról, ismerjék meg őket jobban.


Azok, akik azt mondják: "Hű de nagyon jó fej vagyok, mert nem ítélem el a szidókat, csak azért, mert zsidók!", olvassák el a Cion Bölcseinek jegyzőkönyveit. Nézzenek utána az antiszemitizmusnak, mi lehet az oka, a kiindulópontja!


Lehet, hogy az embernek nehéz magát megerőltetnie, de ha igazán értelmes véleményt akarsz mondani, ahhoz az kell, hogy lásd mind a két oldalt.


Itt pont ez a baj: mindenki csak egy irányba hajlandó nézni.


1. Attól, hogy a tévében, rádióban azt hallod, hogy hú a zsidók milyen jók, akik őket utálják, azok meg rosszak, nem biztos, hogy így is van.


2. Attól, hogy azt olvasod az intreneten, hogy jajj de hülyék ezek a zsidók, mert ezt meg azt csinálják, nem biztos, hogy így van.


Én megnéztem mindkét oldalt... Nem vagyok antiszemita, de meg van a véleményem a zsidókról. Ez azt jelenti, hogy szívesen találkoznék eggyel, rengeteg kérdést feltennék neki a vallással kapcsolatban, de mihelyst elkezdené felsorolni, hogy hány rokona halt meg a Holokauszt során és elvárná, hogy ezért sajnáljam... Bizisten otthagynám.

2009. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
89%

Egy régi vicc jutott eszembe.


-Apa, mi zsidók miből élünk?

-Abból, hogy elvesszük a gójok pénzét.

-És ők ezt hagyják?

-Néha nem fiam, de azt már antiszemitizmusnak nevezzük.

2009. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Középút ***** válasza:
100%

Barátaim


Jogos a kérdés, de nehéz támadhatatlan választ adni.

A "választott nép"-et nem kell görcsösen védeni ugyanis egy része igenis az "ördög gyermeke" (János 8)

Az ördög gyermekétől minden kitelik, egy világuralmi törekvés is. Hogy ezt valaha illuminátus rendbe tömörülve, majd cionista csoportként folytatják az mindegy. Ezekkel az apróságokkal ne hagyjuk megosztani magunkat, mert az egység fontos a túlélésünkhöz és amíg mi a történelmi megítéléseken osztjuk meg erőinket (pénzváltók, templomosok, aranymívesek, Rotschildok és Bilderberg csoport kilétén vitatkozunk) addig nem tudjuk, hogy ki az ellenség és hol lapul most, így inkább egymásra lövünk és ezzel a leghőbb vágyukat teljesítjük.


Gondoljuk csak el. Ha egy csoport képes évezredeken átörökíteni a célkitűzését, akkor mi fogjuk nyakoncsípni őket akik most ébredünk csipkerózsika álmunkból? Az "ördög gyermeke" színváltó mint a kaméleon, úgy beleolvad a környezetbe, hogy nem lehet észrevenni.

A cionizmus államalapító célja valahogy mégsem fér össze az "ördög gyermekének" világpolgáriságával, de hátborzongató az álcázás. Az 1897-e Baseli Cionista konferenciához szokták társítani a Cion Bölcseinek Jegyzőkönyvét (ami akkor is egy hátborzongató előre leírása a megjelenését követő évtizedeknek, ha hamisítvány) ma viszont Cionizmus úgy mutatkozik be, mint a Zsidókat Izraelben összegyűjteni szándékozó irányzat. Egy ilyen cionizmusnak még a zsidógyűlölők se tudnak ellenzői lenni, hisz kinek lenne ellenére, hogy a vérét szívó (vélt vagy valós) pióca jószántából elhagyja? Az a baj, hogy amíg a piócázunk addig az ütőerünket szipolyozó vámpírt nem vesszük észre. A vámpir egy évezredes manipuláció ás intrikák koronája, a nemzetek monetáris berendezkedése és önkéntes behódolása az IMF-nek, Világbanknak és Valutaalapnak. Ez ellen az is kevés lenne, ha pici hazánk egységesen lépne fel. Minimum egy egész földrész összehangolt, időzített és egységes fellépése kellene. Ehhez olyan egység szükséges amit én nem érek meg :-(((

Valamiért apokaliptikusnak látom a helyzetet. Így kell lennie, az "ördög fiai" közül rövidesen felbukkan a népszerű Antikrisztus (feltéve, hogy az személy és nem egy szellemiség vagy népcsoport)

2009. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Középút ***** válasza:
90%

Nekem is volt egy Wikis kalandom és azóta érdekel a téma.

A Cion Bölcseinek Jegyzőkönyvére kerestem rá teljesen elfogulatlanul és tudatlanul. Egyből szemet szúrt, hogy azzal kezdi, hogy ez "egy irodalmi hamisítvány" ezt az állítást erősnek találtam és mindenféle hátsó szándék nélkül kijavítottam arra, hogy egyesek szerint hamisítvány.

3 percen belül visszavonták a módosítást és kaptam egy üzenetet, miszerint "abbahagyhatnám mielőtt valaki felfigyelne a beállítottságomra"

Hát innentől kezdve fokozott érdeklődéssel olvastam el és felállt a hátamon a szőr. Legyen a világ legnagyobb hamisítványa, mindegy, hisz 1903 vagy 1905-ben már cikkeztek róla (visszakereshető) Párizsi és Londoni lapok tehát akkor már létezett és amit megjósol az javarészt mára bekövetkezett.

Hát ez után jöttek a zeitgeist filmek, "a pénz urai", "a pénz mint adóság" "David Cole Auschwitzban" "a másik izrael" "Benjamin H. Freedman beszéde" és az irományok: "leuchter jelentés" "Benjamin /Cser Ferenc" "Titkos Társaságok és Felforgató Mozgalmak /Nesta H. Webster" "Nemzetközi Zsidó /Henry Ford" "A Zsidók és hazugságaik /Luher Márton" és így tovább


Szóval a kedves Wiki megajándékozott azzal az érdeklődéssel ami a Bölcs farizeusok elbutításától degenerálódott agyamat felrázta :-)) Hajrá Wiki, így tovább!

2009. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
59%

Ez hihetetlen... Wikipédia: zsidó szerkesztők? Mi van? Nekem személyesen van szerencsém ismerni a legtöbb admint, és a termékenyebb szerkesztőket: nem zsidók. Egyikük sem. Egyetlen olyan masszívabb wikipédistáról tudok, aki zsidó, de ő geológiával foglalkozik. OsvátA-nak van egy stílusa, meg van egy külső megjelenése, de egy borzalmasan okos emberről van szó, aki minden félelem nélkül visszabeszél az embernek.

Anne Frank naplója: ugyebár a lány elvben '42-től '44-ig írta. '46-ban már megjelent nyomtatásban a könyv, mindössze néhány hónappal a háború vége után. Tehát ha vannak benne golyóstollal írt bejegyzések, azok mindenképpen '45 végéig kellett, hogy keletkezzenek, még akkor is, ha azt nem Anne Frank írta.

A golyóstollat 1938-ban jegyezték be szabadalomként, és szinte azonnal megindult a tömeges gyártása. Két év alatt mintegy 10 millió golyóstollat gyártottak le Amerikában, és a gyártás a háború alatt sem állt meg. Tehát egy golyóstoll büszke tulajdonosa lehetett éppenséggel Anne Frank is.

2009. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Középút ***** válasza:
77%

Lehet, hogy hihetetlen, én is úgy éltem meg, ma már elmenteném a képernyőnézetet, de akkor még úgy álltam a dolgokhoz, hogy az összeesküvés-elméleteket a tehetetlen és sikertelen emberek paranoiái és parázs vitákat folytattam a megcáfolásokra és az is zavart, hogy általánosított zsidózás formájában fogalmazzák meg és nejem felmenői közt is van zsidó.

Mai napig elzárkózom attól és elítélem, hogy egy szűk zsidó csoport (farizeus)évezredeken átörökített törekvésének kollektív megtorlásaként a második világháborúban származás alapú hátrányos megkülönböztetést netán népirtást alkalmaztak hisz abba most akár a pár hónapos kisfiam is beleesne. Viszont legalább ennyire elítélem a Holokauszti túlzásokra épülő kollektív kárpótlást, ahogy Luther Márton is elítélte a zsidók 1500 évvel azelőtt lerombolt Jeruzsálemi templom elvesztésének fájdalmára épülő előjogait.

Ahogy egy korábbi hozzászólásban olvastam vizsgálja meg mindenki maga a pro és kontra szempontokat és addig ne használjuk általánosított szitokszóként a zsidózást és ne antiszemitázzuk egymást amíg nem ismertük meg, hogy kik a zsidók és mely csoportjuk milyen tettei miatt ágálnak egyesek.

A középút, egyensúly és egyetértésből születhetne olyan egység amivel túlélhetünk. Az egyenként eltörhető pálcák is törhetetlenek nyalábba kötve...

2009. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Középút ***** válasza:
88%

... még egy gondolat a wikiről az nekem címzett elhallgattató figyelmeztetésükkel kapcsolatban. Én nem állítom, hogy tulajdonosai vagy szerkesztői zsidók vagy busmanok vagy kannibálok. Akár az is lehet, hogy egyszerűen meg akarnak felelni a jelen kor társadalmi elfogadottságának melyben minden antiszemita provokációnak számít ami legkisebb mértékben is rossz fényben tünteti fel ezt, a mi kultúránktól idegen népcsoportot, az önsajnáló zsidóságot. Azonban e nézetek szerinti korlátozása a szabad véleménynyilvánításnak teljesen ellentétes a demokratikus szabadsággal, melyet természetesen mindenki olyan mértékig gyakorolhat ameddig nem korlátozza más szabadságát. Ilyen szócikkeknek kellene legyen pro és kontra szakasza. Miért ne?

Egyébként a népünktől idegen ránk telepedett parazita nép pozitívan diszkriminatív védelmének másik szindrómája olyan filmek betiltása mint a Jud Süss. Hogyan lehet elfogadott dolog, hogy a filmipar egy termékét betiltják csak azért, mert megvilágítja egy bizonyos zsidó egyén kizsákmányoló hajlamát és az ahhoz kapcsolódó zseniális adottságát. Én megnéztem, de semmiféle általános ellenszenv nem született bennem. Lehet hogy azért mert a filmben győzött az igazság és "Hapy end" lett? :-)

2009. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
87%

Mostanában pl. azt vetik a plesztinok szemére, h mutogatják Gázában a halottakat, és ezzle erősítik az antiszemitizmust úgymond médializálják a saját halottaikat.


Miért ők mit csináltak már 60 éve? Miért folyik sokszor a csapból is az állítólagos hollókoszt? Miért is bűncselekmény több országban ha nem a hivatalos verziót mondod ill. megkérdőjelezed? Milyen igazság az amit törvénnyel kell védeni? Volt már sokszor a történelemben, h törvénnyel védtek állításokat de mindegyikről bebizonyosodott, h nem voltak igazak, az igazságot sosem kellett és most sem kell törvényekkel védeni.


Szerencsére unni még szabad mindenhol.

2009. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
81%

Na akkor hogy a kérdésre is legyen válasz:


-A vidék ellehetetlenítése.Magyarország gazdasága a mezőgazdaságra épülhetne - ha hagynák a zsidók.

A cigányok ész nélküli szaporítása.A rétinégerek terrorizálják a vidékek-városok lakosságát: aki ez ellen védekezni vagy ezt szóva teszi az tudjuk milyen címkéket kap.


-Lassú, csendes népirtás.Abortusztámogatás, az előbb említett cigányterror, tudatos életminőségrontás a drogok, bűnözés legalizálásával.


-Média:hazugságok terjesztése, népbutítás, az ország jó hírnevének rontása külföld felé(a magyatok nácik, fasiszták stb..)


Most hirtelen ennyi jut eszembe.Ez csak lokális, a globális problémákat kicsit hosszabb lenne felsorolni.

2009. ápr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Te jó ég itt mennyi zsidó van ezen az oldalon... annyira látszi, amikor zsidók írnak, hogy az már röhejes.

Ha meg magyarok, akkor szégyeljék magukat, hogy a zsidókat jobban védik, mint magukat a magyarokat!

2011. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!