Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók (cionisták) között...

A zsidók (cionisták) között egyesek konkrétan, hogyan teszik tönkre az országunk?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék a zsidók alatt nem minden zsidót értek.
2009. jan. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%

"Hoppá és itt fel is jön a wikipedia...ami szintén zsidók kezében van..."


Bocsáss meg kérlek, de ennél nagyobb marhaságot nehezen mondhattál volna. A Wikipédia az én kezemben van (lévén én is szerkesztője vagyok), és még milliónyi ember kezében világszerte, akik dolgoznak rajta. Én nem vagyok zsidó, és a szerkesztők nagy többsége sem az.


És még csak azt sem lehet mondani, hogy zsidók pénzelnék, lévén épp nemrég zárult le a szokásos éves adománygyűjtésük, amiből a működésüket és a fenntartásukat fizetik... Az adományokat pedig a legkülönbözőbb egyének, alapítványok, szervezetek, és ki tudja, talán még cégek is, adták össze.


Ez meg a másik, amit kifelejetettem fentebb, a gondolkodás és a tájékozódás hiánya, amely hibába szintén sokan beleesnek, és ezért is sok a zsidózás... Emberek, ébredjetek már fel végre, és gondolkodjatok egy kicsit, könyörgöm!

2009. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló vagyok, és egyet kell értenem az előttem szólóval. Kedves Kérdező, nekem úgy tűnik, hogy te ráálltál egy bizonyos érdeklődési körre, és soha senki nem fog meggyőzni arról, hogy esetleg tévedhetsz. Ha abban hiszel, hogy a zsidók alapvetően rossz emberek, és minden vágyuk az, hogy a "jómagyarembert" kiforgassák az összes vagyonából, még abból is, ami nincs neki, akkor biztos neked van igazad. Igen, a magyarok alapvetően nagyon tisztességes emberek, soha egy rossz gondolatuk nem volt, mindenről a zsidók tehetnek, jóról, rosszról egyaránt, illetve bocsánat: a zsidók sosem csináltak jó dolgokat, mert eredendően gonoszak. A magyarok pedig sosem csináltak semmi rosszat, sosem döntöttek rosszul, mert ők mindig is csak a zsidók mesterkedéseinek áldozatai voltak.

Nem gondolod, hogy ez egy kicsit beszűkült gondolkodás?

Amerikában - igen, a második Izrael, ahol csak zsidók élnek, legyenek azok fehérek, feketék, spanyolok, mindegy, ott ugye mindenki zsidó valahol a lelke mélyén - egy Rogers nevű ember a 70-es, 80-as években összeállította a sztereotípiák pszichológiájának eddigi legátfogogóbb alapművét, amiben kerek perec leírja, miért léteznek sztereotípiák, hogy néznek ki ezek a gyakorlatban, és milyen módon mozgatnak minden egyes élő embert a Földön. Remélem, a kuruc.info és a mariaorszaga.hu mellett egyszer erre a könyvre is jut majd időd.

2009. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Elnézést kell kérjek, csak mikor a Talmudba beleolvastam felmerült bennem a kérdés.
2009. jan. 6. 18:50
 14/42 A kérdező kommentje:

"38. Érdekes, hogy titeket mindig a cigányok meg a zsidók bántanak! Engem miért nem?

Ezt a gúnyos kijelentést mindig zsidó mentalitású személyek teszik, akik úgy gondolják, a zsidók (talmudisták) által hirdetett sekélyes értékrend a legmagasztosabb a világon, s minden más elavult. A zsidó gondolkodók, politikusok és művészek éppen ezt igyekeznek sulykolni, miközben a hagyományos keresztény (és más) értékeket elhallgatják, kiforgatják, leszólják. Így a jelenlegi, a zsidó mentalitást alapértékként elfogadó - de azt nyíltan ki nem mondó - világrend minden alternatívája elavultként, idejétmúltként és \"antidemokratikusként\", \"alkotmányellenesként\" tűnik fel a félművelt átlagemberek számára.

"


"41. No de mi rosszat tettek a zsidók Magyarországnak?

Ez megint egy hosszú történet, ami túlmutat egy FAQ keretein. Lényegében a XIX. század óta, amióta a zsidók nagy tömegben érkeztek Magyarországra, minden nemzeti tragédia mögött őket találjuk. Zsidó bizottság követelte a Károlyi-kormány nevében Magyarország 1920-as megcsonkítását. Zsidók szervezték az országot tönkretevő 1919-es kommünt, majd annak második világháború utáni folytatását. Zsidók vezették be és irányították a "proletárdiktatúrát". Zsidók ülnek ma a média és a politikai minden lényeges vezető pozíciójában, és mindent megtesznek, hogy a nemzeti gondolatot csírájában elfojtsanak. A zsidó értelmiségiek nem is rejtik véka alá a magyarok iránti gyűlöletüket, mely konkrét rasszista megnyilvánulásokban is megfigyelhető. Ilyen volt például Regős Péter, a Magyarországi Zsidók Világszövetségének szóvivőjének nyilatkozata: "Szerintem a magyar az egy alacsonyabbrendű faj. Ígérem, hogy ahol csak tehetem, életem minden területén ártani fogok és akarok Önöknek." Hasonló nyilatkozatokat tettek és tesznek olyan zsidó értelmiségiek, mint Kertész Imre, György Péter, Tamás Gáspár Miklós, Magyar Bálint, és még sokan mások. Ezek az "emberek" naponta kifejezik megvetésüket minden iránt, ami magyar."


De akkor ez mind mind hazugság lenne? :S

És nem vagyok zsidó ellenes csak nem vagyok tisztába a dolgokkal. :S

2009. jan. 6. 19:27
 15/42 A kérdező kommentje:

42. Szánalmas ez az antiszemita fröcsögés!!

Azért tekinted annak, mert soha nem foglalkoztál a kérdéssel, de csecsemőkorod óta sulykolták beléd, hogy aki ilyet mond, az ostoba és/vagy veszélyes. Valaha én is így gondoltam, aztán olvastam egy kicsit. A tévhittel szemben a zsidó disznóságokat leleplező könyveket nem holdkóros idióták írogatják a kocsma mélyén, hogy aztán idegbeteg külsejű gnómok árulják az aluljáróban, kabát alól. Az ilyen tévhitek pontosan olyanná tesznek téged, mint ahogy te elképzeled az "antiszemitákat". Nem célunk meggyőzni téged semmiről, hiszen vagy átlépsz ezen a szellemi akadályon magad, vagy maradsz az elképzelt világodban, és nácizol tovább. Pont úgy, ahogy szerinted mi "zsidózunk".

2009. jan. 6. 19:29
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Tekintse meg mindenki a "Zeitgeist" és a "Zeitgeist Addendem" c filmet.


Garantáltan máshogy fogja látni a politikát !


Zeitgeist 1 rész ( 3 részes ):

[link]


Zeitgeist Addendum: [link]

2009. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%

A Cion bölcseinek jegyzőkönyve nem biztos ám, h hamisítvány, próbálják elhitetni. Ahogy a Luzsénszky féle Talmud fordításról is ,h nem hiteles. Pedig Luzsénszky 3 pert is nyert mire leszálltak róla és mindig tudta hitelesen bizonyítani ,h a fordítása helyes. Mellesleg sok nyelvre lefordították már és mindegyikben ugyanaz a tartalom.


Az viszont tény, h kevés zsidó követi már Talmudot sokan nem is tudnak róla. A cionizmus viszont létező dolog. De mondom a zsidók nagy része nem is tud semmiről meg nem is érdekli, akik hatalmon vannak azok használják pajzsként a többséget.


Regős Péter sem viccből nyilatkozta ki, h a magyar alsóbbrendű faj és minden erejével ártani akar nekik.


Egyébként a cionisták főleg a médián keresztül manipulálnak, sok zsidó van a médiában. A régi vicc szerint a lengyel és magyar tv között az a különbség, h lengyel tv dolgozóinak fele zsidó a magyar tv-ben meg nincsennek lengyelek. A média pedig manapság már a negyedik hatalmi ág. Posta Imre beszélt az egyik műsorban durva dolgokról a YouTube-on megtalálható.

2009. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az egészet, ahonnan az idézeteket vetted, és nekem az alapján az jött le, hogy itten egy éles megkülönböztetés tétetik, mely szerint adott...


...egyrészt a zsidó vallás,...


...másrészt a zsidó nép,...


...harmadrészt pedig az úgynevezett zsidó mentalitás, amely abból áll, hogy önmagukat mindenkinél felsőbbrendűnek tekintik, és éppen ezért mások kizsákmányolását teljesen jónak és elfogadhatónak.


Namármost, ez az írás egyebek mellett azt is leszögezi, hogy ugyanúgy, ahogy nem minden zsidó ember követi a zsidó vallást, úgy természetesen a zsidó mentalitást sem - és ugyanúgy, ahogy sok nem zsidó ember is felveszi a zsidó vallást, úgy sok nem zsidó ember is felveszi a zsidó mentalitást.


Leegyszerűsítve tehát arról van itt szó, hogy aki a fent meghatározott mentalitás szerint viselkedik (tehát másokat önmagánál alacsonyabbrendűnek tart, és ezért kizsákmányolja őket), az ilyen tekintetben "zsidó mentalitású" akkor is, ha egyébként se származását, se vallását tekintve nem zsidó. Ilyen szempontból tehát sok nem-zsidó származású és nem-zsidó vallású magyar (meg minden más nép fia-lánya világszerte) is "zsidó mentalitású".


Ezzel tehát végeredményben annyi a baj, hogy túlbonyolítja a dolgokat. Aki másokat magánál alsóbbrendűnek tekint, és kizsákmányol, azt nem "zsidó mentalitású"nak kéne nevezni, hanem egyszerűen kereken kimondani, hogy ő elítélendően és bűnösen cselekszik, mivel másokat magánál alsóbbrendűnek tekint, és kizsákmányol... annál is inkább, hogy ez nem zsidó specifikum: világszerte minden nép - vagyis sok-sok ember egyénenként - elkövette már ezt a hibát más népekkel (vagy akár saját népe egyes rétegeivel) szemben is.


Végleg összefoglalva: aki rossz, bűnös, elítélendő, törvénytelen, stb. dolgokat cselekszik, az mindenféleképpen büntetést is érdemel, származásától és vallásától függetlenül. Ezért nem szerencsés még a "zsidó mentalitás" kifejezés használata sem, mivel félremagyarázható, és mivel mint rá is mutattam, ez a mentalitás nem csak az ő kiváltságuk, hanem tőlük teljesen függetlenül felmerült és fel is fog még merülni sajnos sokakban másokban is.

2009. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz, ahogy a cigány életmódot sem feltétlenül csak romák művelik. Vannak nem romák is, akik nem cigányként élnek, őket szokták fehér cigánynak nevezni.


A zsidó mentalitást sem feltétlen zsidók művelik, de ahogy a kérdező is írta szándékosan elmaszatolják a dolgot és ha kimondod a zsidó szót az egyik értelemben bemagyarázzák ,h a másikra gondoltál.

2009. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
82%

A cion bölcseinek jegyzőkönyve lehet, hogy hamisítvány (sőt valószínű), de akkor viszont _nagyon_ eltalálták. Nem az a lényeg, hogy tényleg megtörtént-e a dolog, hanem hogy minden a terv szerint zajlik! Valaki nagy jós volt.


A wikipédia pedig igenis zsidók kezében van. Nézz meg egy-egy kritikusabb cikket, az összes admin ott veri a nyálát ha az ember igazságot akar írni. Az Anne Frank naplója például forrásokkal alátámaszthatóan (és logikailag is) hazugság, hamisítvány, koholmány, és mégis kivették belőle a _forrásokkal alátámasztott_ részt erről. Nem a zsidók kezében van? Akkor kiében? Szinte rosszul érzem magam attól, hogy fejlesztem az info/matek részét, mert így az emberek hiteles forrásnak fogják tekinteni.

2009. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!