Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmondaná, hogy milyen...

Valaki elmondaná, hogy milyen pozitívumok köthetők Karácsony Gergely működéséhez?

Figyelt kérdés
Mármint az értem, hogy "fújj fidesz" de azon túl.

máj. 24. 15:25
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Én nem olvasok fidesz médiát, sőt elítélem amit csinálnak, de tősgyökeres fővárosiként, itt élve a mindennapjaim mégse látom azokat a csodás tetteket, amik miatt támogatnám a főpolgármestert. Sőt.
máj. 24. 15:36
 12/48 anonim ***** válasza:
12%

Karácsony Gergelynek elfogadjuk a hisztijét hogy nem adnak neki pénzt azért nem történik semmi?


Akkor mikor fidesz keni Brüsszelre hogy nem ad pénzt azon miért problémázunk? :D


Logikátlanság és ostobaság van bennetek, kedves DK-ra szavazók...

máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Budapesten élek, és a Fidesz propagandával ellentétben nem látom azt, hogy bármilyen szinten romlott volna a város. Továbbra is fejlődés van. Mindez úgy, hogy a kormány megvonta az összes lehetséges támogatást, túléltünk egy Covid lezárást amivel kiesett 1-2 évnyi teljes turizmus bevétel. Az azért nem kevés pénz.
máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 MolotovPunk ***** válasza:
81%
12/ Már írtam néhány indokkal, hogy történtek pozitív változások a fővárosban, mióta Karácsony a főpolgármester! Te viszont csak cirkuszolsz.
máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Én meg írtam, hogy semmi jelentős változás nem látszik, sőt ahol élek nem lehet már lépni a hajléktalanoktól. Vagy az nem fővárosi hatáskör?

Illetve én nem személyeskedtem.

máj. 24. 15:48
 16/48 anonim ***** válasza:
71%

Hajléktalan "kérdés" szempontjából országos szintű lépésre lenne szükség, mert ez mindenhol súlyos társadalmi probléma. A Fidesz is csak annyit csinált, hogy kitiltotta őket a belvárosból amivel a probléma nem szűnt meg, csak a külvárosiak kaptak belőle.


A közlekedés, meg dugók emlegetése számomra mindig vicces. Minimum 20 éve arról van szó, hogy Budapest autós közlekedése fenntarthatatlan, pedig akkoriban harmad ennyi autó nem volt. Minimum 20 éve lépni kellett volna, keresni a kiutat. Ez nem történt meg. Ez a baj.

máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
69%

#9 Ha sok hajléktalan van valahol, akkor az egy országos problémát jelez és egyáltalán nem egy városnak a hibája. Ezzel vitatkozhatsz, de minden létező politológus, közgazdász, szociológus és egyéb szakember szerint is ez egy komplex rendszerszintű probléma.


Amit tehetne budapest, hogy legalább a legforgalmasabb járatokat védi a hajléktalanok elől, de ennél többet nem lehet csinálni. Konkrétan nem létező szociális háló van az országban amiért a fideszesek vigyorogva tapsikolnak is. Hát ennek pedig az az eredménye, hogy lesznek hajléktalanok, akikkel nem tudunk mit kezdeni.

máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Igen. Elég nagy baj, hogy magas pozíciójú emberek érdemi tettek nélkül kapnak bizalmat a néptől. Úgy megnéznék már egy ilyen szavazót.
máj. 24. 15:51
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy az nem fővárosi hatáskör?"


Nem, ez országos szinten kezelendő társadalmi problémakör. Inkább gondolkozz el azon, miért kerül az utcára egyre több ember.

máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor a Fidesz is jó mert nem vitte csődbe az országot? Ez ilyen nagy teljesítmény? :D"


Azért na...


A Főváros úgy nem ment csődbe, hogy egy csomó bevételkiesése volt és a kormány ahol csak lehet forrásokat vont meg tőle.


Mindeközben a Fidesznek sikerült az országot lezülleszteni minden mutatóban EU utolsó helyre, pedig az EU évtizeden keresztül lapátolta a pénzt ebbe a koszfészekbe.

máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!