Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lapokat olvassak, ha...

Milyen lapokat olvassak, ha fideszes vagyok, és fideszes/kormánypárti sajtót szeretnék fogyasztani és van minimum egy érettségim?

Figyelt kérdés
Teljesen komoly a kérdés : Mit olvasnak az igényesebb fideszesek? Mandiner egy kesma lap aminek az mcc-s pali a főszerkesztője akinek a főnöke Orbán Balázs. Ugyanígy a Magyar Nemzet is, aminek a főszerkesztője Néző László... Őket és amit névvel arccal elmondanak már meghallgattam a HírTv-n.... A tartalomról nem is beszélve. Az ilyen origó szintű lapokat meg felejtsük is el, azokhoz a cikkekhez még a nevüket sem adják. Mit olvas ma aki fideszes és mondjuk diplomája van (tudom, hogy ez érdekesen hangzik)? (nem trollkodni akarok, őszintén érdekel) ja és kormánypárti sajtót szeretnék fogyasztani. Vagy mindenki telexet olvas és partizánt néz esetleg nem közélettel hanem inkább kultúrával foglalkozó médiát fogyaszt mint pl a szófa?

máj. 24. 13:52
1 2 3
 11/28 Fsms ***** válasza:
80%

Igényesebb fideszes nincs. Ha valaki igényesebb az másra szavaz.

Nézz körbe az országban , h hogyan épül le, és nő a cimbik vagyona. Ez mindent elárul.

máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%
A fidesznyik nem igényes! AZ szándékosan "parasztosan" beszél, jó nagy pocakot tol maga előtt, amit lehet, azt ellop stb.
máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

10:


Meghallgattam annyi adást, hogy véleményt tudjak mondani rola.


Legutóbb amit hallgattam, abban Nógrádi épp azokat az ócska Kreml-terjesztésű álhíreket hiresztelte, hogy Zelenszkij a nyugati támogatásokból villákat vásárolgat, legutóbb épp Egyiptomban.


Tudjátok, ez az ahol az volt a sztori hogy az újságírót, aki tudósított az ügyről, agyonverte az ukrán titkosszolgálat. Igaz, hogy kiderült hogy olyan nevű újságíró nem is létezett, az egész egy felépített álhír-kampány volt, de Nógrádi “tanár úr” bizonyitast sem igénylő tényként találta természetesen a tortenetet.


A másik kedvencem a Krausz Tamás, aki elvileg balos létére úgy mentegeti Putyint, mintha az utóbbi nem Európa egyik legpolarizáltabb társadalmát hozta volna létre a feudálkapitalista rendszerével.


Szóval ez az Ultrahang. Ja meg az ufó-szakértő Spöttle. Szerintem a kerdezo nem erre a színvonalra vágyik.

máj. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#13!


Maradjunk a tényeknél!


Nógrádi sosem terjeszt híreket, ezekrő legfeljebb elmondja a vélemémnyét, de a nem bizonyított dolgokat mindig fenntartásokkal kezeli.


Nógrádi 2015-ben, a Fideszt megelőzve mondta, hogy szükség van a déi határon kerítésre. Utána találta ki a ballib propaganda, hogy Nógrádi sosem értett a külpolitikához és sosem volt egyetemi tanár és nincs is diplomája.

Ekkor indult el a karaktergyilkosság és sok hülye ballib birka el is hitte, hogy Nógrádi mostantól sosem volt szakértő.


Amiket írsz, azok nem az Ultrahangot minsősítok, hanem jelzik, hogy a ballib propaganda áldozata vagy és képtelen vagy elfogultség nélkül megnézni, meghallgatni egy műsort, ha a pártközpontban azt mondták, hogy az róóóóósz.

máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Mansour ***** válasza:

Az igaz, hogy az Ultrahangon erősen jelen van az orosz propaganda, viszont nem mondható egyértelműen kormánypropagandának. Megjelennek benne időnként ellenzéki hangok is, különösen az Ultrahang Pluszon és Fekete Rita csatornáján.

Szerintem az semmiképp sem árthat, ha egy kormánypárti szavazó nézi az Ultrahangot, mert így legalább találkozhat ellenzéki véleményekkel, amit a kormánymédiában nem, vagy csak eltorzítva, kiforgatva lehet megtalálni.

máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

14:


Ja szóval a kerítés-ügyben elfoglalt egykori álláspontja miatt hálából már csakis igaznak szabad tekinteni mindazt amit összehord a Nógrádi mi?


Engem hidegen hagy, hogy van-e diplomája meg tudományos publikációja. Attól még lehetne tisztességes kommentátor. De sajnos nem az. Rendszeresen magától értetődő tényekként tálal bizonyítatlan, sor sokszor megcáfolt állításokat, és rendszeresen csúfolódás-szintű jelzőket aggat Putyin ellenfeleire. Szóval nem azért komolytalan a tag, mert allitolag nem nagyon van komolyan vehető tudományos publikációs tevékenysége.

máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ja szóval a kerítés-ügyben elfoglalt egykori álláspontja miatt hálából már csakis igaznak szabad tekinteni mindazt amit összehord a Nógrádi mi?"


Te játszod a hülyét, vagy teljesen önazonos vagy?


Nógrádival senkinek semmi baja nem volt, csak a miután azt mondta, hogy kellene a kerítés és nem sokkal később ezt képviselte a kormány is, azóta a ballib propaganda szerint Nógrádi már korábban sem volt szakértő.


Elhiszem, hogy neked magas az, amiket Nógrádi mond és nem tudod hová tenni, s mivel a pártközpotban megmondták, hogy ő mostantól korábban sem értett ehhez, ezért ezt követed te is.

máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Mansour ***** válasza:
70%
Én már Fidesz-szavazó koromban sem hallgattam Nógrádit (pedig nekem a "pártközpont" azt mondta, hogy ő a szakértő). A migránsválság idején még oké volt, amiket mondott, de aztán kezdett egyre gázabb irányokba elmenni. Az ukrajnai háború kitörésétől pedig egyértelmű lett, hogy nettó orosz propagandát nyom. Azt nem kétlem, hogy van egy nagy háttértudása, de enyhén szólva átlátszó, amit csinál. A múltjában pedig nem az az érdekes, hogy milyen diplomája van, és tanított-e egyetemen, hanem hogy mit csinált, amikor "idegenvezető" volt...
máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

17:


Többféle jelző is eszembe jut Nógrádi előadásairól, de azzal, hogy magas lenne amit mond, sosem vádolnám.


Nagyjából a Ripost-színvonalát hozza, azzal a különbséggel, hogy a mondandóját számozott pontokba szedi, amellyel a felszínes hallgató számára a strukturált előadó érzetét kelti.


A “szakértői” megközelítését jól illusztrálja ez a pár sommás idézet, amelyek az Ultrahangos előadásaiból származnak.


[link]


Az ultrahang egy Putyin irányába súlyosan elfogult oldal, ezt kár vitatni. Többek között Spöttle is itt vallotta meg, hogy “maximálisan” az oroszoknak szurkol.

máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

#19!


Szerintem itt le is zárhatjuk.

Próbálod ani a független értelmiségeit, aztán feltöltesz egy szélsőbalos, véleményterrorosta oldalra egy képet. Tudom, nem mai a link, de ezt tipikusan senki nem találja meg, ha semmi köze nincs ehhez a gittegylethez.

máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!