Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy Mi Hazánkosnak, akinél...

Ha egy Mi Hazánkosnak, akinél az "apaság a legférfiasabb dolog" meleg gyereke születik, akkor mi van?

Figyelt kérdés
A keresztény értékrendet dobja ki? A gyerekét fogja kidobni? A nézeteit fogja inkább kidobni?
máj. 20. 12:03
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
#40 Nem a hálószobában, hanem az utcán vonulnak és provokálnak. Na az nem normális
máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Én nem szimpatizálok a Mi Hazánkkal, mint párttal, de az emberekkel, akik rájuk szavaznak igazából nem érdekelnek, nincs bajom velük. Valószínű sosem leszünk barátok, de nem is kell, hogy azok legyünk.. Bocsánat, ha kicsit elharapódzott a vita és megbántottam bárkit. Így is túl sokat írtam.
máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

#38 "Hol látsz hetero embereket vonulni és reklámozni az identitásukat?"


Mindenhol. A heteró házaspárok kézenfogva járnak az utcán, a heteró fiatal szerelmesek nyilvánosan csókolóznak, ölelkeznek, tapizzák egymást köztereken, parkokban, iskolák folyosóin. Nyilvánosan randiznak, egymást átkarolva ülnek a moziban, kézenfogva a színházban.


Valljuk be, hogy MINDEN NAP a heteró büszkeség napja - és ez jól is van így. Természetes, mert aki szerelmes, az legszívesebben világgá kürtölné a szerelmét.


Én azt gondolom, hogy minimális empátia kérdése, hogy el tudjuk fogadni, hogy 365 (szökőévben 366) napból lehet egy a melegeké is, amikor egy előre bejelentett útvonalon ők is végigsétálhatnak a szerelmükkel kézenfogva.


Vannak extrém esetek minden oldalon. Heterók közt is van az a nyilvános nyalakodás, ami számomra már sok és az jár a fejemben, hogy mi a túróért nem mennek már szobára???


De az felfogás kérdése szerintem, hogy annyira primitíven gondolkozom-e, hogy azt képzelem, hogy direkt az én bosszantásomra csinálják (azaz "provokáció") vagy jóhiszeműbben képes vagyok azt feltételezni, hogy csak jól érzik magukat, a maguk módján. Akár heteró, akár homó az illető.


Engem abszolút nem zavar, hogy nekik is van egy napjuk az évben, amikor egy előre bejelentett helyszínen végigvonulnak. Pont azért előre bejelentett, hogy el is lehessen kerülni, ha nem vagy kíváncsi rá (de a Mi Hazánk tábor ezzel szemben a leghűségesebb közönségük közé tartozik).


Nem kell ebben egyetértsünk, de én így látom. És én sem akarok senkit megbántani ezzel.

máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság a jelszó


Én hetero vagyok, de nem csókolózok a párommal az utcán.

Ha két férfi kézen fogva jár, engem nem zavar.


Viszont az már identitástól függetlenül igen, ha bármilyen formában felhívják magukra a figyelmet (nyalifali, vonulás, stb)


Mindenkinek a magánügye, hogy kivel mikor milyen szexuális kapcsolatot létesít

máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
40 -es, pont ez az ! Senki nem akarna kukucskálni a hálódba, meg a szexuális szokásaidba, ha nem vernétek magatokat , hogy de én büszke meleg vagyok. Ne legyen az identitásotok egyetlen fő motívuma, hogy hova dugjátok a micsodátokat. Kb mint a vegánok ..azok is ezt tolják, 2 perc múlva már tudod hogy nem eszik húst 10 perc múlva már téríteni akar átfele 1 óra múlva már gyilkosnak nevez.
máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Engem az is zavar ha párocskák láthatóan polgárpukkasztásból cuppognak egymás torkában és szárazbaxást végeznek a metrón kb..Az is irritálló, mert nem oda való.
máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Az is lehet elküldi Csádba titkos katonai hadműveletek lebonyolítására.
máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
48# Remélem nem lesz gyereked.
jún. 20. 22:31
 49/50 anonim ***** válasza:

49# Na, hát megkaptad a választ, kérdező. Ezek az állatok megölnék a saját gyerekeiket is, ha homoszexuális hajlamokkal születik.


Reméljük, a Jóisten soha nem ad gyermeket egy ilyennek!

jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
49# Pedig a fidesz tőlük várja a nagy szaporulatot.
jún. 21. 22:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!