Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy Mi Hazánkosnak, akinél...

Ha egy Mi Hazánkosnak, akinél az "apaság a legférfiasabb dolog" meleg gyereke születik, akkor mi van?

Figyelt kérdés
A keresztény értékrendet dobja ki? A gyerekét fogja kidobni? A nézeteit fogja inkább kidobni?
máj. 20. 12:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
15%
A libsi meg az összes magyart gyűlöli.
máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
23%
Magyar embernek nem születik hombár gyereke.
máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg hagyjátok abba a homofóbiátokat. Ha a ti gyereketek lenne meleg, vele is így beszélnétek? Ez a Mi Hazánk: kirekesztés, rasszizmus, homofóbia és idióta agyatlan konteók..
máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

18: továbbra sem a kérdésre válaszolsz. Mindegy, hány százalék, de még a te számításaid szerint is (aki azt állítod, hogy szerinted csak 4% a valódi homoszexuális), átlagosan SZÁZBÓL NÉGY mihaszna családban született gyermek homoszexuális hajlamú!!!


A kérdés arra vonatkozott, hogy ha egy mihaszna valahogyan rájön, hogy a gyereke meleg, hogyan küzd meg a saját ideológiai berögződéseivel és a gyereket vagy az ideológiát választja-e inkább?


Inkább válaszolj a kérdésre, hiszen érezhetően a Mihasznák Borzalom szimpatizánsa vagy te magad is!


Ha megtudnád, hogy a te gyereked pont a - szerinted - 4 közé tartozik a 100-ból, és homoszexuális hajlamúnak született, akkor mitt tennél?


Közölnéd vele, hogy "Genetikai zsákutca vagy fiam és nem számítasz!", vagy hogyan járnál el? Megvernéd, árvaházba adnád? Megpróbálnád erőszakkal átnevelni? És ha nem sikerülne?


Tényleg, őszintén érdekel, ha te találkoznál saját gyerekeid között a 100-ból 4 darab egyikével, akit evolúciós zsákutcának tartasz, akkor hogyan nevelnéd ezt a gyermeket? Mit éreznél iránta? Tudnád szeretni?


Ez szerintem egy nagyon érdekes kérdés! Ezer másik szól a hülyeségeidről, amiket mantrázol itt válasz helyett - de ez a kérdés történetesen erről szól: mit tennél, ha a te gyereked lenne meleg? Érdekel az ŐSZINTE válasz engem is! Ne finomkodj, csak őszintén!

máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
59%
#21 nem. Ez a ti idióta agymenésetek. A libsi nem gyűlöl senkit. Nektek pont ezzel van a bajotok.
máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

22-es, tekints elméleti kérdésként a dologra. Értem, hogy te ezt a hülyeséget hiszed, de egy pillanatra tedd fel magadban, hogy még magyar embernek is születhet homoszexuális hajlamú gyermeke (ahogy sajnos cukorbeteg vagy Down-szindrómás, meg akár fogyatékkal élő gyereke is születhet magyar embernek - meg szeplős is).


Ha elméleti síkon elképzeled, hogy - paradox módon - egy homoszexuális hajlamú gyereked születne és volna olyan bátor (vagy meggondolatlan), hogy őszinte legyen veled, mint édesapjával a saját kilétét illetően, akkor MIT TENNÉL?


Hogyan nevelnéd? Bántanád? Tudnád szeretni? Elfogadnád? Megtagadnád? Őt választanád vagy az ideológiát?


Érdekel a válasz, akárcsak a kérdezőt! Előre is köszönöm, ha korrekt módon és őszintén megválaszolod a kérdést!

máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Azért fog a Mi Hazánk mindig is egy marginális párt maradni, mert fullba tolja a kreténizmust, idiotizmust, konteókat gyárt.. Emellett masszívan homofóbok, kirekesztőek. A Fidesz legalább nem ilyen nyíltan uszító, melegellenes. (könyvdarálás, zászlóletépés) Ti arra vagytok jók, hogy a Fidesz jobbra tudjon mutogatni, hogy lám-lám, tőlünk is vannak jobbra és hogy hozzájuk képest a Fidesz is egy békés báranyka. Míg a Fidesz leginkább semleges véleményen van az orosz-ukrán háborúban, de a szankciókat legalább megszavazza, addig a Mi Hazánk nyíltan oroszpárti, oroszbarát párt és ukránellenes. A Mi Hazánk egy nettó orosz párt. Sosem fogjátok átlépni a 10%-ot!
máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

27-es, majd' minden szavaddal egyetértek, de te is félreviszed a beszélgetést szerintem. Őszintén kíváncsi lennék egy mihaszna-párti válaszra a kérdésben.


Tetszik vagy sem, ez a "mozgalom" létezik és vannak tagjai, szimpatizánsai. Az viszont roppant érdekes kérdés szerintem, hogy ezek az emberkék mit lépnének, ha az ő gyermekük lenne homoszexuális!

máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
#28 a #22-es eléggé nyíltan leírta a véleményét. Az ő gyereke nem lehet meleg. Ha meleg, akkor nem az ő gyereke. Ennyi. Ez a mihazánkos össznépi vélemény, valszeg.
máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyen liberálisoknak válaszolni aki masszívan "mihasznázik" minden nácinak elhordja egy másik párt szavazóját, nem vagytok partnerek, de nem vagytok ellenfelek sem.


Válaszolni felesleges, olyan mély szakadék van itt, hogy érdemi vitába teljesen felesleges beleállni. Van egy elképzelés, milyen egy mihazánkos, ezt se én se más nem fogja megváltoztatni és igazából én személy szerint nem is akarom.


Vannak "libsi" haverjaim, tudom mi ez a szubkúltúra és tudom milyen témát kell kerülni, nekem is, nekik is , hogy békés és vidám legyen a hangulat és együttműködés legyen. És van is, meglepő módon. És kölcsönösen tudja mindenki , hogy a másik meggyőzhetettlen.

máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!