Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy Mi Hazánkosnak, akinél...

Ha egy Mi Hazánkosnak, akinél az "apaság a legférfiasabb dolog" meleg gyereke születik, akkor mi van?

Figyelt kérdés
A keresztény értékrendet dobja ki? A gyerekét fogja kidobni? A nézeteit fogja inkább kidobni?
máj. 20. 12:03
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Nem felesleges válaszolni, arra vagyok kíváncsi hogy a gyereked vagy a nézeteid a fontosabbak. Illetve lehet azt is mondani hogy mihazánk szavazó vagy, de a melegekkel nincs bajod.
máj. 20. 14:08
 32/50 anonim ***** válasza:

30-as, nem meggyőzni akartalak, hanem megismerni egy bizonyos vonatkozásban.


Számomra a válaszod egy üres terelés. Te sem tudnál meggyőzni engem, de bármilyen, akár hipotetikus kérdésedre képes lennék őszinte választ adni (akkor is, ha az neked nem tetszene).


Nem azt kértem, hogy nekem tetsző választ adj, hanem azt, hogy őszintén válaszolj: ha és amennyiben a gyerekedről megtudnád, hogy homoszexuális hajlamai vannak, akkor hogyan viszonyulnál hozzá?


Ennyi volt a kérdés, egy egyszerű, megválaszolható hipotetikus felvetés, amibe csak belegondolni kell és őszintén válaszolni rá.


Tévedsz, ha azt hiszed, hogy liberálissá akartalak faragni vagy megváltoztatni (ez szerintem is lehetetlen, kölcsönösen). Őszinte KÍVÁNCSISÁG vezetett: hogyan gondolkodik egy ilyen helyzetben egy MH-mozgalmár.

máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

A MiHazánk nem antihomoszexuális (van ilyen szó?)


Nem a melegek ellen vannak, hanem a propaganda ellen, az LMBTQORSTUVWXYZ+++ folyamatos megjelenítése ellen.

Az ellen, hogy szinte már nem telik el olyan nap, hogy ne fussunk bele úton-útfélen a fenti említett propagandába.


Semmi bajuk a melegekkel, amíg ők sem provokatív módon csinálják.


Az LMBTQ felvonulás pedig nem más, mint provokáció.



Ugyanúgy a cigány kérdés. Vannak roma MHM tagok is.

Értelmezni kellene, amit Novák, Toroczkai, Dúró Dóra és a többiek mondanak, nem pedig csak egy-egy részletet kiragadva, kifordítva azonnal rasszizmust kiáltani!

máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
32-es..én a 11-es választ írtam, nekem ez a válaszom mint Mihazánkos szavazó. Ha ilyen gyerekem lenne, aki hangsúlyozva: genetikai eredetű meleg, akkor így nevelném.
máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
33# Ha van homoszexuális propaganda, akkor létezik hetero propaganda is. Csak úgy 99%-ban ömlik a hollywoodi filmekből, reklámokból, mindenhonnan a hetero propaganda. Az nem zavar?
máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
#33 ti magatok sem tudjátok eldönteni, h a mi hazánk mennyire akar szélsőséges lenni. Utáljuk a melegeket vagy ne? Utáljuk a cigányokat vagy ne? Utáljuk a bevándorlókat vagy ne? A felső politikai vezetés is kétfelé beszél. Nem csoda, h a szavazóik sem tudják, h merre vannak arccal.
máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

35 a hetero az nem propaganda. Az a normalitás amióta világ a világ. Normalitást nem kell magyarázni normális embernek. Azt csak a nem normálisnak kell, de annak meg felesleges mivel nem normális. És ebből akar propagandát ácsolni magának és a világnak.


Ha van fehér holló az nem azt jelenti, hogy az a normális, mert létezik pár százalék ilyen. És ha a hollóról beszélünk bárhol is , azt feketének ábrázoljuk, így írjuk le a fajt, hogy fekete madár, és meg sem említjük, hogy néha van fehér is. Ez se propaganda, csak egyszerűen a masszívan gyakori a normális. Mellesleg egy más színű egyed tud szaporodni és akar is.

máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Amit a 35-ös ír már egy értelmesebb kiindulási alapnak tartom a PÁRBESZÉDRE (miközben sajnos nem gondolom, hogy a politikusai valójában ezt képviselnék, amikor könyveket darálnak le például - az inkább a politikai barbarizmus egy formája).


Arról lehet beszélgetni amúgy, hogy a nemzetköziesített LMBTQ+ mozgalom helyes formája-e a magyarországi melegek képviseletének vagy sem. Nekem is vannak vele problémáim (mint általában a másolt vagy kritikátlanul átvett nyugati mintákkal).


Ugyanakkor azt el kell fogadnunk, hogy ezek az emberek LÉTEZNEK (és nemcsak divatmelegek léteznek!) és joguk van az emberi méltósághoz, egyenjogúsághoz, lehetőségeikhez képesti egyenlőséghez.


Az egy érdekes kérdés, hogy ha elégedetlenek a jogaikkal, akkor milyen mozgalomba érdemes tömörülniük ahhoz, hogy pl. tüntetni tudjanak vagy kiállni a jogaikért. Nemzetközi mintákat kell ehhez másolni vagy saját utat találni? Sok kérdés van...


Mindenesetre szerintem a párbeszédre szükség van, még az MH és a melegek között is néha...

máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

#35

Hol látsz hetero embereket vonulni és reklámozni az identitásukat?

máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
37# Csakhogy az a helyzet, hogy ti vindikáljátok magatoknak azt a jogot, hogy eldöntsétek azt, hogy mi a normális.. Csak mert te szerinted XY dolog a normális, Z dolog meg nem, azt én nekem miért kéne elfogadnom? Csak mert Gipsz Jakab megmondja, hogy hogy kéne élnem, attól miért kellene ezt nekem kötelezően betartani? Pláne olyan dologban, amihez senkinek semmi köze. Miért akarsz a nadrágomba nézni, matatni benne, miért akarsz bekukucskálni a hálószobámba? Kukkoló vagy?
máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!