Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez tényleg nem zavar senkit?

Ez tényleg nem zavar senkit?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor nem azt sajnálja, hogy Robert Ficót meglőtték. Hanem azt, ÉPPEN MOST. Minden beszédében az van, hogy "a legrosszabbkor történt ez". Legrosszabbkor??? Miért? Történhetett volna jókor is?


Viktor még ennek is örül. Legalább tovább tudja úszítani a népet. Minden 🍊 oldal arról szól (ami egy félre fordítás hibája - köszönjük Google fordítót használó idióták), hogy egy háború párti baloldali volt a tettes.



máj. 19. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Arra használ egy ilyen szörnyű tettet, hogy nyerészkedjen. Szánalmasan kapaszkodik mindenben. Emberek ne legyetek már ilyenek! Ne dőljetek be mindennek..


Most ha valaki meglövi Magyar Pétert és kiderül hogy Fideszes volt az ember akkor majd összeesküvés elméletet kell gyártani hogy Orbán bérelte fel?? Vagy mert van egy ilyen elmebeteg minden fideszest és kamupártjait utálni kell???


Ébredjetek emberek!! Undorító amit Viktor csinál. Ez már több mint uszítás!

máj. 19. 14:52
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is meglepő volt, hogy konkrétan hasba lövik a barátját, aki életveszélyes állapotban kerül kórházba, majdnem meghal, erre Orbán reakciója, hogy sajnálja amiért kiesik a munkából...
máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Engem - például - zavar.

De a híveket nem, ők isszák a szavait. Ő pedig azt mond, amit tud. De ez igazából lényegtelen.

máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Orbán elmebeteg pszichopata gátlástalan tolvaj. Még ezt is a baloldal elleni gyűlölet keltésre használja fel.
máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elvakult hívek akik gondolkodni nem tudnak!! Szörnyű. Meglőtték az állítólagos barátját és azzal jött hogy nagyon rosszkor történt, nem tud most dolgozni. Hello. Ha az én barátomat lőtték volna meg nem azt mondanám, hogy de kár, most nem tud dolgozni...


Szörnyűek. Értem én hogy gondolkodni nem tudók a fideszes szavazók, de basszus... Csak van náluk is egy határ nem?

máj. 19. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

#6

Ez más barátság.

máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Gyurcsány és MP mit mondott az esettel kapcsolatban?
máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

7.

Miért kérdezed, nincsenek saját gondolataid és megtudnád szerintük mit gondolj?

máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
De jó, hogy törlik a válaszokat....
máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

#8!


Én tudom, hogy mit gondolok. Az érdekel, hogy ők mit gondolnak.

máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!