Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy a Mi...

Tényleg igaz, hogy a Mi Hazánk szavazói között sok a konteókban, laposföldben hívő?

Figyelt kérdés

Na meg ugye rengetegen oltás-,EU-,globalizmus ellenesek. Elítélik a bevándorlást, a másságot, az LMBTQ-t, illetve nagy Magyarországot akarják visszaállítani.


Egy ilyen neo-náci párt miért akart kikerülni az EU-ba?



máj. 18. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem igaz.
máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

9.

Na, hát akkor az ismerősöd okosabb nálad !!

máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem senki nem mondott olyat hogy az oltás rákot okoz, voltak mellékhatások de a rák nem volt közte.


Amúgy az se mindegy milyen fajtát kapott mert a kínaiak kerek perec megmondták hogy 60 fölött nem lehet az ő oltásukat használni, orbánék meg direkt beoltottak mindenkit vele.

máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Én oltásellenes voltam a korona idején, de nem szavaznék rájuk.

Kötelezővé tenni valamit, de a felelősséget te viseld: ezzel nem értek egyet. De nekem sok a gyűlölködés, amelyet ők képviselnek.

máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A szélsőjobbosok sose az eszükről voltak híresek, ezért van sok kon teós köztük. Sőt, a széljobbos ideológiák nagy része maga is konteó (fajmítoszok, nagy zsidó világ-összeesküvés, stb.).
jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!