Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mondanak a matematikusok,...

Mit mondanak a matematikusok, mennyien voltak ma Debrecenben Magyar Péter rendezvényén?

Figyelt kérdés

máj. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
10 ember per liter szor sinus 45
máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Minimum 6 millióan voltak.
máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Drónfelvétel meg ilyeneket még nem nagyon tettek fel, pedig Debrecennek az a része nem nagy, sokkal egyszerűbb lenne számolni, mint Budapesten. Ez a tér egy keskeny folyosó (350m), és a Nagytemplom előtt volt a java a rendezvénynek. Ez kb bő 7500km2. Már ezen a részen is a szökőkútnál már voltak üres négyzetméterek és a járdán nem volt tömeg, csak járókelők. És ez az egész térnek a fele. De az, hogy mi volt ezen túl, arról nem volt sok kép (egyet sem láttam még).

Én bekockáztatnék egy 20 ezer főt ennyi információ birtokában. Ez Budapesthez képest lehet parányi szám, de Debrecenhez képest nagyon erős.

máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
#3 A 20 ezer nekem soknak tűnik, de a fele biztosan megvolt.
máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a rendezők sem gondolták hogy ilyen eszméletlenül sokan lesznek, így csak a Kossuth tér volt kihangosítva. A Bajcsytól már alig lehetett hallani valamit, pedig a népek a Simonffyig álltak (a mellékutcák eleje is tele volt!)

Nincs túl nagy jelentősége hogy pont hányan voltak, mert ekkora tüntetést vidéki városban még senkinek sem sikerült összehoznia!

Az biztos, hogy sokkal többen voltak 10.ezernél.

[link]

máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
A lényeg az, hogy ősfideszes város. Még ott is több embert mozgat meg magyar péter mint a pártnak csúfolt pedofilháloźat.
máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!