Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a balosok szerint az LMBTQ...

Ha a balosok szerint az LMBTQ marginális probléma, akkor miért nem engedik el és fogadják el a jobboldali narratívát?

Figyelt kérdés
Vagyis legtöbbször, ha ez a téma szóbakerül, akkor azt mondják ez nem fontos kérdés, az a lényeg, hogy a gazdaság és az életszínvonal jó legyen. Ebben mondjuk egyetértünk, de akkor miért ragaszkodnak mégis annyira a Pride-hoz, szivárványos propangandához. El kéne engedniük, hisz úgyis marginális. Fogadják el, hogy két nem van, a család, apából és anyából áll, akkor szerintem a jobboldal is átvehetne tőlük javaslatokat a gazdaság fejlesztésére. Win-win.

máj. 4. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A homofóbokat kéne lefóliázni.
máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
7: gondolom csak azután szexeltél, hogy egybekeltél életed egyetlen szerelmével és azt is csak gyereknemzés céljából. És remélem egyszer sem verted ki…
máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az incelek hisznek a jobboldali narrativában, meg akiknek nem jutott elég jó nő és most frusztráltak a rossz házasságukban és nem akarják, hogy mások is boldogok legyenek.
máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A pedofíliáról mi a véleményed kedves kérdező? Illetve a nemi erőszakról?
máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a Fidesz nem kezdett el róla pofázni olyan szinten, hogy a csapból is ez folyik, addig nem is tudtam az LMBTQ-fogalomról. Tudtam, hogy vannak más nemi identitásúak, de ennyi.


Az óvodákba járó drag queenes marhaság meg első hangzásra is ökörség volt. Több óvodás es kisikolás korút ismertem amikor erről beszélni kezdett a Fidesz, nem voltak sehol ilyenek (mivel nincs ilyen, ez marhaság). Mind világi ovi, csak megjegyzem.


De ezt egy fideszesnek fölösleges is elmondani, mert az agya nem fogadja be az információt, ha nem egyezik a fideszes propagandával.

máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizony marginális probléma, és amúgy nem jobboldali narratíva, hanem putyincsicska narratíva, akik max magukat nevezik jobboldalinak, de nem azok.


Sokkal jelentősebb probléma a korrupció, az ország siralmas gazdasági, és társadalmi helyzete, az éppen folyó népességcsere ahol a magyarokat lecserélik, a pártállami pedofilhálózat, moszva szolgálata, EU bomlasztása a moszkvát szolgáló magyar kormány, és a többi puttyantócsicska párt által.

máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 harminezer oxigén ***** válasza:
90%

#kérdező

"kellenek a keretek, még ha néha kellemetlenséget is jelentenek"

kellemetlenség? így neveznéd azt hogy okirathamisítással vádoltak meg a postán, vagy hogy a buszon a jegyellenőr nyílvánosan megalázott a buszon? Transznemű vagyok, amíg nem tudtam átiratni az okmányaimat addig kisseb nagyobb atrocitások renszeresen értek. (A nem és névváltoztatás is közel 4! évig tartott, pereskedés stb.) erről mi a véleményed? ha netán érdekel részletesen is leírom neked hogy,min mentem/megyek át.


Niki

máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!