Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, milyen problémátok...

Fideszesek, milyen problémátok van Magyar Péter programjával? Lásd Puzsér interjú

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jV9fjT8gGS8&t=6676s

3 órán keresztül fejti ki a véleményét különböző témákban.


Melyik az a pont amivel nem értetek egyet fideszesek?


Kérem aki hozzászól, legyen ez egy érdemi diskurzus:

- nincs gyurcsányozás

- nincs személyeskedés

- nincs hárítás, mellébeszélés


A videóból szeretnék konkrét tartalmat amivel a fideszes nem ért egyet. Ha valaki nem hoz példát, úgy veszem hogy egyetért Magyar Péterrel ,csak vergődik mert nem meri magának bevallani.



máj. 3. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem Magyar Péter személyiségével van problémám, a programja nem túlságosan érdekel. Kizárt, hogy 3 óráig nézzem, még 3 perc is sok lenne.
máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
megszegted a dolgot amit kértem, szóval ez mellébeszélés volt. Lényegi gondolat a programról?
máj. 3. 00:31
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
2: Na, te pont olyan agresszív vagy, mint MP. Fogd fel, hogy az emberek 99%-as nem olvas semmiféle programot, amúgy sincs semmi értelme egy EP választás előtt. Az emberek személyiségek, értékrend, múltbeli teljesítmény, kormányképsség és hasonlók alapján döntenek. Amúgy is miért szavazna át valaki egy másik párta a Fidesztől, ha a másik párt pont ugyanazt akarja? Ennek semmi értelme.
máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

#3 Azt mondod "az emberek 99%-as nem olvas semmiféle programot", aztán pedig "... értékrend, múltbeli teljesítmény, kormányképsség és hasonlók alapján döntenek" - Ez önellentmondás.


Hogyan dönthetem el, hogy mi az értékrendje, múltbeli teljesítménye és kormányképessége bárkinek, ha nem olvasom el a programját? Ebből tud kiderülni mind a három szempontra a válasz. Érti-e a jelölt a problémákat? Tud-e válaszokat adni rá? Miéyenek ezek a válaszok? A program minősége és tartalma együtt mutatja a kormányképességet.


Sajnos az emberek kizárólag a félelmeik alapján döntenek, a tömeg süket és vak a racionális érvekre, és nem tud és nem is akar megalapozott, átgondolt döntést hozni. Ha így lenne, akkor pl. a fidesz már a 2014-es választást elvesztette volna, hiszen azóta nincs programjuk.


Mégis engedi a többség, hogy szétverjék az országot. Még tapsikolnak is hozzá.

máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3as, ne hazudj magadnak, tetszik neked MP programja
máj. 3. 01:13
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

#4!


A program nem egyenlő sem az értékrenddel, sem a múltbéli teljesítménnyel, sem a többivel. Nincs itt semmi ellentmondás, csak nem érted, mi az a program.

Ja, nem nekem válaszotál, csak zavar a hülyeség.

máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Én 2 órán át hallgattam ezt a beszélgetést, de csak az maradt meg, hogy a címe hard talk, de valójában egy felszopás volt.
máj. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek-es mi magyarok foleg- inkabb benne maradnak az ismert rosszban mint, hogy kilepjenek a komfortzonajukbol. Nem hiszik el, hogy lehet jobb. Es a felelemre iranyulo propaganda bevalik...mindig talal a fidesz valamit amit uldozhet, amivel beszratja a nepet es eloadja, hogy majd ok megvedenek mindenkit. A migransok (azota is itt vannak) a haboru (igazabol hiaba szovegeltek arrol, hogy magyarok nem mennek harcba, a sajat szememmel lattam azt a bizonyos levelet, amit sokan megkaptak) soros..

(Na talan ez volt a legnevetsegesebb "kampany") az irrelevans osszevagdalt videok az ellenzekrol... ha annyi energiat es PENZT fektetnenek magyarorszag fejlesztesebe, mint amennyit a bugyuta plakatokra, hirdetesekbe tenyleg elore mennenk.

Aztan persze sokan akik ezt latjak (vagy mondjuk ugy atlatjak) es eleguk van belole inkabb nem is szavaznak ellenuk mert a felhozatal ugy gondoljak nem uti meg a mercet (persze, ebben is vannak ertheto ervek)

En azt latom nem akar szinte senki fejlodni, elore lepni, kilepni a komfortzonabol, inkabb becsukjak a szemuket mert ha rossz is ami van legalabb ezt ismerik...

En nem vagyom egyebkent sokra, csak elheto egeszsegugyre (ne mondja nekem senki, hogy normalis hogy a beteg viszi magaval a wcpapirt, hogy a korhazi dolgozok megalazzak a betegeket, hogy idopont honapok mulva van, vagy bemesz hogy fajdalmaid vannak es elkuldenek hogy majd elmulik. Igen, elmult miutan egy maganorvosnak nem keves penzt fizettem a normalis vizsgalatert es kezelesekert, o meg huledezett hogy reg kezelni kellett volna a betegseget.)

Inflaciot koveto fizeteseket (nem hiteleket amiket meg az unokam is fizetni fog utanam)

Megfelelo utakat (sokat feltudnek sorolni ami feler egy hullamvasuttal)

Megreformalt oktatast (nekem mar mindegy, de nem lenne hatrany ha a gyerekeim normalis oktatasban reszesulnenek, elavultnak gondolom es sok reszet haszontalannak az altalanos es kozepiskolai tananyagnak, orultem volna ha megtanitanak pl az adobevallasra, a csekkbefizetesre, arra hogy egy munkahelyen milyen jogai -meg kotelessegei- vannak az embernek.)

máj. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fogd fel, hogy az emberek 99%-as nem olvas semmiféle programot"


Csak a magad nevében nyilatkozz... Én választások előtt elolvasom a pártprogramokat és a környezetemben sokan mások is. Mondjuk én konzervatív vagyok és értelmiségi, tehát nem a fidesz célközönsége. De elolvasnám az ő programjukat is. Így viszont csak abból tudok kiindulni, hogy milyen erkölcsi és nemzeti érdekek szempontjából rendkívül aggályos dolgokat művelnek, és akkor most finom voltam...

máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
3 órát senki nem fog végignézni. Össze tudod foglalni címszavakban, konkrétumokkal, számokkal, hogy mi a program?
máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!