Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Peti már az egyetemi...

Magyar Peti már az egyetemi évek alatt sem volt jóba Kocsis Mátéval, ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Már akkor is ment, az én már kiestem a pixisből megfúrlak bebee ?:XD

[link]



ápr. 26. 10:09
A kérdező szavazást indított:
igen
nem biztos
Nem tudom, nem érdekel....
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Nem lennék azoknak az embereknek a helyében, akiknek el kellene dönteni, hogy ő most egy női szemüveget hordó, feminim akárki, vagy egy nő verő, férfi idol..., hogy ezek után, még egy ilyen arrogáns valakit a párton belül évekig megtürtek és fizettek...
ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Nekem van szekunder szégyenérzetem amit a fidesz nyom MP-rel szemben. De nyomna bárkivel szemben.

Az hogy ők mit csinálnak, milyen programjuk van, mit akarnak tenni, arról melyen hallgatnak. A másik lejáratása - és ahhoz minden erkölcstelen eszközt is bevetnek, az ilyenek mint a kérdező meg tapsikolnak. Azzal nyerni szavazatot, hogy a másikat hogy tudjuk megalázni, és valaki erre örömmel szavaz, az se ép lelkű.

ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!