Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Portik Tamás gyakorlatilag...

Portik Tamás gyakorlatilag tényleges életfogytiglant kapott?

Figyelt kérdés
Az aranykéz útcai robbantás A Prisztás gyilkosság, Györe gyilkosság és Fenyő gyilkosság miatt kapott négy eljárásban 13,15,20, életfogytiglant 20 év után feltételes szabalára helyezés lehetőségével gyakorlatilag 68 év után vizsgálják meg neki hogy feltételes szabalára helyezhető-e.

márc. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem adódnak össze a büntetési tételek mint az USA-ban. Simán 20 év múlva megnézik mi az ábra, de szerintem 10-et sem fog lehúzni odabent. Élve már nem fog kijönni.
márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Engem inkább az érdekelne, hogy a druszája (Gyárfás) vajon megéri-e a szabadulását.
márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
#2 szerintem Gyárfás sem fogja... Vizónál kérdéses, hogy talán, a többinél egyértelmű hogy tepsiben jönnek csak ki.
márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es: Vizo már lassan szabadul, Gyárfást csak elsőfokon itélték még el, fellebbezett, másodfokon nem lesz semmi szerintem ő megússza.
márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!