Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna bomlasztja az...

Donáth Anna bomlasztja az ellenzéket azzal, hogy a DK plakátkampányát támadja?

Figyelt kérdés

márc. 2. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ebből a kampányból csak annyi jön le egy normális szavazónak, hogy na ezek is ugyanazok. Ezekre sem szavazok. Sok sikert az önamortizációhoz. Az ellenzék annyira idióta, hogy a fidesz se kell ahhoz, hogy ezt elintézzék
márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább megmutatják az embereknek a Fidesz igazi arcát.


Nekem inkább az jön le, hogy a Momentum túlságosan is puhap*cs, míg a DK mer harcolni.

márc. 3. 01:32
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
A DK a legnagyobb akadálya a fidesz leváltásának. 2026-ban esetleg majd leesik egy 5. ruha után..
márc. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

#12


A DK amit jelenleg csinál, az nem harc, hanem inkább sárdobálás.

Gyurcsánytól többet vártam volna. Ha így halad, nem sokáig lesz a legerősebb ellenzéki párt.

márc. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
#2 Te minden kérdés alá beírod, hogy egyetértesz Donáth-tal, miközben pont ők szítják a dedós iszapbirkózást az ellenzéki oldalon. Ha neki nem tetszik a DK-s plakát, csináljon saját kampányt. Ja, az nem megy.
márc. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!