Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem volt genderezés...

Miért nem volt genderezés Orbán évértékelőjében, ha pár nappal korábban még LMBTQ ellenes közvélemény kutatás is volt?

Figyelt kérdés

A múlt héten volt olyan kutatás, amiben olyan kérdések is szerepeltek, hogy mit szólna ha büntetnék az LMBTQ propagandát (amiből simán következne a pride betiltása), vagy hogy mit szólna, ha szigorúbban büntetnék azokat a pedofilokat, akik azonos nemeket rontanak meg...


Ehhez képest most nem volt genderezés az évértékelőben. Miért?


Egyáltalán, mennyire lehetne a szavazóknak ezzel imponálni pontosan ugyanúgy, mint 3 éve? Vagyis mennyire lehet sikeres ismét ugyanúgy melegellenessé eltéríteni a gyermekvédelmi törvényt?



febr. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Lehet ő nem olvasta a HVG-t ezért nem volt képben ezzel, hogy miről volt közvélemény kutatás.
febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
épp nyugtatták a birkákat. Tudod, háborogtak mert a köztársaságielnök-asszony rossz fát tett a tűzre.
febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

vigyesz nem kormányoz, nem csinál semmi olyat amit egy ország vezetőjének kellene


Mérnek, mérnek, közvélemény kutatnak, kampányolnak, rágalmaznak, lejáratnak


Vlsz megmérték hogy ezt most nem jó szóba hozni

febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, Én is hasonlóan gondolom. Viszont nem tudom... most mi lesz majd szerintetek az új gyv. törvénycsomagnál? Egyszercsak szóbahozzák a semmiből, vagy ez a "témakör" most bukta?
febr. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!