Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin meddig kapja a...

Novák Katalin meddig kapja a havi több millió forintot?

Figyelt kérdés

febr. 22. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg van aki ezen tud görcsölni amikor milliárdok veszitik el közpénz jellegüket a NERben, OV haveri, rokoni köreiben?
febr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ameddig csak él! -Megdolgozott érte! :DDDDD
febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11#

Engem nagyon bosszant ez a juttatás. Még azt is el tudom képzelni, hogy az orvosi ellátást a család is igénybeveszi. Nagyon remélem, hogy akinek van rá lehetősége, tesz érte, hogy ez ne valósuljon meg.

Ezen lehet változtatni akár egy hajnali tvmódosítással, ezt Orbán nagyon jól tudja. Szégyellje magát Novák Katalin, ha felveszi, igénybe veszi a juttatást, 1,5 évi munka után... Éljen 100 évig, boldogságban, egészségben, békében, de ne az adófizetők pénzéből!

Schmidt is...

Én eltörölném ezt az egész juttatást, van elég fizetésük, gyűjtsenek!

Méghogy min. 35 éves lehet a közt. elnök, legyen 65 feletti! Sulyok legalább 67 éves, semmi másban vele, de ebben meg vagyok elégedve.

febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!