Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai tüntetés azt bizonyítja,...

A mai tüntetés azt bizonyítja, hogy az emberek változást akarnak, de nincs olyan ellenzéki erő, aki képviselni tudná, egységbe tudná fogni ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

febr. 17. 01:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

De ez a tüntetés nem a kormányváltásról szólt. Hanem hogy felhívja a figyelmet a problémákra, és hogy segítsen azoknak, akiket cserben hagyott

a kormány.

febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11es vagyok, ezt azoknak küldöm, akik azon voltak felháborodva, hogy nem volt székházfoglalás.


Szerintem bizonyítja. Egyik ellenzéki párt sem tudott volna ennyi embert összehozni.

Új arcokra lenne szükség a politikában.

febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11

Nem hiszem, hogy fideszesek is lettek volna a tüntetésen

febr. 18. 02:05
 14/15 anonim ***** válasza:

hát, az az ő személyiségüket írja le, ha nekik nem fontos a gyermekvédelem.

Meg hát, nincs ráírva az emberekre, hogy fideszesek-e vagy sem. Jobboldali emberek lehettek ott, biztos vagyok benne, hogy voltak is ott. Ami fontos: nem minden jobboldali fideszes. És nem minden baloldali gyurcsányista, sorosista.

A szervezők direkt kérték, hogy ne vigyenek pártlogót az emberek - így hát hogy lehetne kizárni, hogy voltak-e ott fideszesek mondjuk?

febr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyébként meg nem mindegy, fideszes volt-e ott vagy sem? Az a lényeg, hogy ebben az országban nincsenek védve a gyerekek, ezt pedig senki nem tudja megcáfolni, még azzal sem, hogy Gyurcsány.
febr. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!