Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, lemondott Novák...

Mit szóltok, lemondott Novák Katalin?

Figyelt kérdés

febr. 10. 17:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
18%
febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
16%
Varga Judit is lemondott közben. Hát ez k. jó! Az ország be van dőlve, de ujjong az ellenzék! Csodálatos, magyar színvonal.
febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
65%

27, én vagyok az ellenzék, egyszemélyben. Vagyis, igazából a középső nevem ellenzék, ha igy jobban tetszik. Én nem tartom ezt győzelemnek, én ezt egy rohadt nagy tragikumnak, hungarotragikumnak tartom. És nem őt, hanem azt, hogy a főnöke a posztján marad ezután. Ez nem győzelem, hanem, ahogy ez a nő fogalmazott, undorodom ettől.


Üdvözlettel ellenzék.

febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
23%
#33 Már megbocsáss, de Orbánnak miért is kéne lemondania? Ha te összeszerelőként rosszul szerelsz valamit össze, akkor a főnöködnek kellene távoznia a cégtől? Ilyenkor te normálisan gondolkodsz vagy az ellenzéki gyűlölet árad belőled?
febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
78%
febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
70%
És mi lesz most K. Endrével? Oké, hogy megállapították Novák Katalin lemondásával, hogy bizony hiba volt kiereszteni K.E.-t, de mi fog történni ezzel a hibával? Továbbra is kinn marad? Mert igazából én magasról lekakkantom, hogy ki a köztársasági elnök (amíg nem osztogat boldog-boldogtalannak kegyelmet), engem inkább az érdekel, hogy egy pedofil bűncselekményben részes elítélt bűnöző ne flangáljon szabadlábon, hanem igenis töltse le legalább azt az amúgy is érthetetlenül kevéske büntetését, amit kiszabtak rá az ocsmányságért, amit művelt.
febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
0%

"Szánalmasnak tartom, hogy az ellenzék ezt a saját győzelmének tartja."

jajj ne legyél már ilyen kicsinyes, legalább hadd örüljenek maguknak ha már választáskor szénné égtek :D

de tényleg szánalmas ha azt hiszik hogy az a kb 200 tünciző a saját eredményeként mutatják fel.

febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
93%
#30 itt van 14 éve a Fidesz kormány, akik felelősségre vonhatták volna. Miért nem tették?
febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
91%

34, semmi gond, nem is bántottál meg.

Igazából azért, mert ő nevezte ki mindkét személyt, aki lemondott, az ő politikája bukott itt meg. Teljesen mesztelenné vált a király, semmi sem maradt abból, amit mondott. Az ő kormánya engedett ki terroristákat, embercsempészeket, pedofilokat -na jó pedofil segitőket, de még a király is pedofilnak hivta a bicskei haverját-.

febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
95%
Az a kérdés, hogy Varga Judit lemondása után védve lesz a továbbiakban vagy most már be lehet rántani őt is a Völner-Schadl ügybe? Megkeresik végre ki volt Tóni és Barbara?
febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!