Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most a Novák ügytől...

Akik most a Novák ügytől várják a kormány, Fidesz bukását, ők mégis miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Jönnek itt azzal, hogy a magyaroknak elegük van ebből a rendszerből, ami lehet igaz is, de lehet, hogy a többség ingerküszöbét el, sem éri, ami történt. De nem is ez a lényeg. Szerintem az értelmesebbik fele a társadalomnak már régen belátta, hogy 1. nincs ellenzék (fidesz által pénzelt megélhetési politikusok vagy retardáltak), 2. demokratikus úton nem leváltható a jelenlegi kormány.... Akik ezt nem látják, ők hol élnek és miben reménykednek?! Mert 100%, hogy az EP választás és 2026 is ugyanolyan eredményt fog hozni, mint 2022...a fentebb felsorolt indokok miatt...

febr. 8. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem, akárhány emoji-t rakhatsz, én egy szóval sem várom, hogy leváltsák, én azt várom, hogy eltakarodjon a közéletből Orbán és a kormánya.

Én a lemondásukat várom, nem azt, hogy leváltsák. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem fog megtörténni.


Ez a kormány megbukott, minden értelemben, nem ma, hanem már évekkel korábban és le kell mondaniuk, átadni a hatalmat másnak.

febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A sátánban reménykednek. Hiszen MZP elmondta, hogy az ördöggel is összefognának. A nyugati kormányok pedig sátánista démon szertartásra járnak szóval...
febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12, ördög, az ördögben! Én az ördögben reménykedek!
febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11. Hát azt várhatod. Mivel a hatalom mozgatja őket, sosem fognak lemondani.
febr. 8. 19:52
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
#12 tesó bármit is tolsz, én is kérek belőle!
febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

14, tisztában vagyok vele, azzal, hogy erre semmi esély sincs.

De ettől, én még ezt várom. Ez a kormány megbukott és le kell mondaniuk.

Ez az ország tényleges jövőjéről szól és nem egyenlő azzal a helyzettel, ami 2006-ban volt.

Tudom, hogy esélytelen, de ezzel az ország jövőjének is elmegy minden maradék esélye.

febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 sörpocak ***** válasza:
8%

"Jönnek itt azzal"

Tudom, hogy akinek nem inge, ne vegye magára, de kikről beszélsz? Hol lehet tőlük olvasni azt, hogy majd pont ettől lesz kormányváltás? Miért van az, hogy én vagyok az ellenzéki és én mozgok ellenzéki/kormánykritikus közegben, hozzám nem jutnak el ezek?

Vagy egy erős gyanús, hogy az általános, kormánykritikus felháborodást interpretálod rosszul.

febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 árokpart ***** válasza:
Kérdező! Közel sem biztos, hogy választások útján jön a következő politikai elit. Kérdezd meg Geri Tibor tanár úrat ő majd felvilágosít erről.
febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az olyan, mint egy hittérírtő..Oldalas baromságait ír le.
febr. 10. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!