Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most a Novák ügytől...

Akik most a Novák ügytől várják a kormány, Fidesz bukását, ők mégis miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Jönnek itt azzal, hogy a magyaroknak elegük van ebből a rendszerből, ami lehet igaz is, de lehet, hogy a többség ingerküszöbét el, sem éri, ami történt. De nem is ez a lényeg. Szerintem az értelmesebbik fele a társadalomnak már régen belátta, hogy 1. nincs ellenzék (fidesz által pénzelt megélhetési politikusok vagy retardáltak), 2. demokratikus úton nem leváltható a jelenlegi kormány.... Akik ezt nem látják, ők hol élnek és miben reménykednek?! Mert 100%, hogy az EP választás és 2026 is ugyanolyan eredményt fog hozni, mint 2022...a fentebb felsorolt indokok miatt...

febr. 8. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

“többség ingerküszöbét el, sem éri, ami történt.”

Sztem ennyi a lényeg. Több kollégával is szóba került a napokban a téma. Nagyjából a közöny volt az általános reakció, pedig egyik sem fideszes.

Az egyetlen komolyabb reakció az egyetlen fideszes kollégámtól jött, ő is csak felcsattant, h “jaj hagyjátok már ezt a ballibsi álhírt!”.

febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Abban, hogy talán ez egy esély, hogy megmaradjon az ország abban a formában, ahogy ismertük. Már igy is visszafordithatatlan károk keletkeztek ebben a társadalomban. Én magasról teszek rá, hogy ki váltja őket, csak jöjjön valaki más, mert, ha még évekig ez a rendszer marad, kirakhatjuk az országra az eladva és bezárt táblát.

Aki nem hiszi, nézzen rá a népszámlálás és a születési számok eredményeire.

febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nem várom. Pontosan ez az a morális posvány amit ezek építettek és amiben jól érzik magukat.
febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Az igazságban!
febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2. De nem fog senki jönni, mert nem leválthatóak... Fel tudod ezt fogni vagy még eléd kell rakni 20x a választási törvényeket elolvasni, hogy felfogjad a nyilvánvalót?!
febr. 8. 19:38
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

Én fel tudom fogni kérdező, a kérdés, hogy az ország vállalja-e annak a terhét, hogy ezek maradnak még.

Nem az én problémám lesz, hogy elfogyunk és elmegy innen mindenki, hanem mindannyiunk problémája.

febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos akik nem értik, vagy ismerik a jelenlegi választási rendszert, azok soha nem fogják megérteni, h mi a baj vele. Vagy csak nekik így kényelmes. A választás illúziója megvan, ez a lényeg.
febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Abban , hogy kamu lipsi álhírek miatt lemond a kormány, ami nem lesz!
febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Minden normális ember tudja, hogy ez egy látszatszavazás 4 évente. Csak a hülye és alkalmatlan ellenzék még mindig nem fogta fel, sem a szavazói, hogy azzal, hogy elindulnak a megmérettetésen, legitimizálják orbán rendszerét... Kell a sok milliós párttámogatás és inkább elindulnak...
febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6. De ezek szerint mégsem, ha ennek ellenére várod, hogy valaki leváltsa őket...🤷
febr. 8. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!