Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne az a dolog, ami...

Mi lenne az a dolog, ami miatt egy Fidesz szavazó a Fidesz ellen szavazna?

Figyelt kérdés

Anno az MSZP bukásnál az öszödi beszéd kőkeményen megfordította nagyon sok, az akkori kormánypártot támogató emberek véleményét is.

Minek kellene történnie ahhoz, h egy masszívan fidesz szavazó a fidesz ellen szavazzon az azt következő választáson? A családi támogatások jelentős csökkentése/megszüntetése? Magánéleti botrány vezető politikussal kapcsolatban? Esetleg nagyon komoly korrupciós ügyek napvilágra kerülése? Az öszödi beszédhez hasonló témájú hangfelvétel kiszivárgása kormánypárti vezető politikussal?

Leginkább fidesz szavazók válasza érdekelne, h van e olyan téma, ami kiverné nála a biztosítékot és a kormány ellen szavazna miatta.


febr. 8. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pedig az 1. pontosan megértette a kérdést, én is hasonlót akartam írni, hogy akkor szavaznék a fidesz helyett másra, ha az a másik olyan javaslattal állna elő, amit támogatni tudok. Legutóbb nem volt ilyen. Kíváncsi vagyok, mi lesz legközelebb.

Arra nem érdemes szerintem számítani, hogy a családtámogatásokat megvágják, mindig ez volt az alap, hogy segélyezés helyett adókedvezmény. Erre meg nem nagyon tud mit lépni az ellenzék, mert az eszetlen segélyezés már komoly problémákat okozott régebben.

febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fidesz szavazó vagyok, de akkor szavaznék a Fidesz ellen, ha kiderülne, hogy Orbán valójában Gyurcsány álruhában és elmaszkírozva. Vagy esetleg Soros György, de ezt lehet, hogy megbocsátanám.
febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!