Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne az a dolog, ami...

Mi lenne az a dolog, ami miatt egy Fidesz szavazó a Fidesz ellen szavazna?

Figyelt kérdés

Anno az MSZP bukásnál az öszödi beszéd kőkeményen megfordította nagyon sok, az akkori kormánypártot támogató emberek véleményét is.

Minek kellene történnie ahhoz, h egy masszívan fidesz szavazó a fidesz ellen szavazzon az azt következő választáson? A családi támogatások jelentős csökkentése/megszüntetése? Magánéleti botrány vezető politikussal kapcsolatban? Esetleg nagyon komoly korrupciós ügyek napvilágra kerülése? Az öszödi beszédhez hasonló témájú hangfelvétel kiszivárgása kormánypárti vezető politikussal?

Leginkább fidesz szavazók válasza érdekelne, h van e olyan téma, ami kiverné nála a biztosítékot és a kormány ellen szavazna miatta.


febr. 8. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Fidesz szavazó vagyok, soha nem szavaznék a párt ellen.
Fidesz szavazó vagyok, biztosan van olyan dolog, amiért a párt ellen szavaznék, de nem jut eszembe semmi konkrét.
Fidesz szavazó vagyok, akkor szavaznék a párt ellen, ha… (leírom válaszban)
Nem vagyok Fidesz szavazó.
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Akkor szavaznék a fidesz ellen, ha az ellenzék meggyőzőbb lenne. Elég visszataszító banda, és hát szerintem velük még rosszabb lenne.
febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha a Fidesz által jelölt elnök arra méltatlan embernek kegyelmezne meg. + ha még engedné, hogy újra gyerekekkel foglalkozzék.
febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 nem igazán értetted meg a kérdést, nem baj. Fuss neki újra kérlek. Vagy ne, ahogy jónak látod.
febr. 8. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Van az a szavazó akinek már a lelkét is megvette dekára a Fidesz így soha.
febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Én igen masszív Fidesz szavazó vagyok, szóval tudok hiteleseket mondani :


1 - Transzik, LMBTQP- beengedése a közoktatásba, óvodákban, maszturbáló helységek kialakítása kisiskolákban lásd németek


2 - Transzik, LMBT... élettársi viszonyának házasságként való elfogadása. A transz és egy kecske az nem család.


3 - afrikai, ázsiai nyelvet nem beszélő, munkaképtelen vademberek beengedése, betelepítése. Hazai lakosság kiköltöztetése hogy őket elszállásolják. Ez van pl Németországban


3 - A rezsiszolgáltatók elprivatizálása


4 - Ha a közbeszerzéseket amultik nyernék el. Nyerje Magyar ! Igen. Mélszáéros is magyar

febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Na erre már azt mondom, h nagyjából a kérdésre válasz.

A 3. opció miatt akkor ezek szerint legközelebb már nem a Fideszre szavazol majd?

febr. 8. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

6# Nehéz a szövegértés? Mondom : "nyelvet nem beszélő, munkaképtelen vademberek beengedése, betelepítése."


Nem vademberek a filippinók. Mindnek van szakképzettsége. Mind dolgozni való. Dolgozni jön mind. Utána elmennek nem telepítik be őket


+nem pakolják ki a hazai lakosságot a lakásaikból, szociális albérletből hogy elszállásolják a vadembereket mint németben

febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

A szövegértésem kiváló, ellenben a te olvasási képességeiddel. A 3. opció a rezsiszolgáltatók privatizációja volt, nem a bevándorlók.

febr. 8. 19:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza "3 - afrikai, ázsiai nyelvet nem beszélő, munkaképtelen vademberek beengedése, betelepítése. Hazai lakosság kiköltöztetése hogy őket elszállásolják. Ez van pl Németországban


"

febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Visszaolvastam.

“3 - A rezsiszolgáltatók elprivatizálása”

Maradjunk annyiban, h te elírtad, nekem pedig ez nem tűnt fel, így rosszul írtam én is.

febr. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!