Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiket az antifák összevertek...

Akiket az antifák összevertek azok valamilyen kiszemelt emberek voltak, vagy csak mentek az utcán és aki az útjukba került megverték?

Figyelt kérdés
Kiszemelt alatt azt értem hogy valamilyen fideszes aktivista, stb.
febr. 7. 10:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20. Lehet, de - engedd meg, hogy legyen erről saját véleményem - szerintem NEM HELYES!
febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Véleményhez az engedélyt megadom, de a szarkazmus használata csak akkor szabályos, ha külön disclaimer és trigger warning előzi meg.
febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az antifák valójában barnainges nácik (SA) csak álcázzák magukat. Ők csinálták ezt már 90 éve is. Visszatértek. :(
márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A fasiszták és nácik nem emberek - de ez nem jelenti azt, hogy meg szabad őket verni!


Kulturált ember állatokat sem ver meg ilyen brutalitással, sem kutyát, sem macskát, sem görényt!


Amit az antifák műveltek, megengedhetetlen, durva állatkínzás - és nagyon helyes, hogy ugyanannyit kapsz értük, mint egy emberért! Aki így ver meg nácikat, az az ő szintjükre alacsonyodik le, felszámolja azt az erkölcsi fölényt, amellyel minden emberi lény eleve rendelkezik egy fasisztához, nácihoz, rasszistához képest!


Óriási hiba lemenni az ő szintjükre, hasonulni hozzájuk! Ennyi erővel egy disznó mellé is befeküdhetsz a pocsolyába röfögni, hogy ugyanolyanná válj, mint ő (elnézést a hasonlatért a disznóktól!).

márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24: Egyrészt igen, másrészt elég ingoványos talaj, hogy ki számít valóban nácinak. Az összevert dohányboltost nem a terepszínű ruhája miatt szúrták ki, hanem mert azt merte mondani (a munkahelyén kérdezték a dohányboltban), hogy szívesen kiment VOLNA a kitörés túrára, de nem ért rá. Szerintem Magyarországon nagyon ritka, hogy valaki akár csak megközelítőleg is szimpatizáljon a nácizmussal, az egyetlen példa közéleti megszólalók közül szerintem Tyirityán Zsolt. De még ha valaki kirak egy náci jelvényt, attól sem lesz feltétlenül náci, könnyen lehet, hogy csak nem hajlandó tekintettel lenni mások érzékenységére. Tehát náci az, aki nyíltan szimpatizál a náci párt ideológiájával, ez manapság elképesztően ritka. Ehhez képest egyszerű antiszemitákat is nagyon könnyen le szokás nácizni.
ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!