Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról, hogy a Fidesz aelnöki kegyelmet adott egy pedofilnak?

Figyelt kérdés

#Novák Katalin #pedofill
febr. 6. 18:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem mondta senki hogy ártatlan aranyember.
febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 Igen egy kicsit félre értettem, de ettől függetlenül még így sem szabadott volna elnöki kegyelemben részesíteni.
febr. 6. 18:33
 13/24 PMC Wagner ***** válasza:
67%

" Egy pedofilnak aki kislányt erőszakolt meg??? Komolyan?? Normális vagy te?"


Amennyi kérdés van már erről itt muszály volt utána néznem. Picit bele lestem az ügybe , nem ő erőszakolta meg hanem a főnöke, a tag úgymond másodrendű vádlott, bűntárs volt abban hogy tudott az esetről és nem jelentette a hatóságoknak. (Hogy most azért nem mert a főnöke zsarolta stb arról fogalmam sincs, ennyire nem érdekel a dolog).


Viszont ami itt megy az egyszerűen ordas hazugság és az ügy kiforgatása. A tag pedofil ügyben érintett de ő maga nem az. Ez olyan mint mikor például a haverod kirabol valakit és te tudsz róla de nem teszel semmit. Ettől még te nem leszel rablóként elítélve viszont nem tettél eleget az állampolgári kötelezettségednek így bűntársnak minősülsz

febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező!

Ezt Nagyon benézted!


Azt se tudod miről van szó még meg mered kérdezni, ki kapta meg a kegyelmet!?

febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14 igen, igen, egy kicsit félre értettem, de ettől független úgyan úgy gusztustalan és nem kellett volna elnöki kegyelemben részeí

teni.

febr. 6. 18:35
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Ne írj ki kérdést ha nem tudod miről van szó.
febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

16

Ezzel az erővel senkit nem kellett volna!

Nevetséges érv nélkül kiabálnod

febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#15 olvass kicsit vissza leírtam a 13/16-ba
febr. 6. 18:36
 19/24 anonim ***** válasza:
21%

"Hát akkor ki kapott kegyelmet?"


Kónya Endre. És ha szerinted megerőszakolt valakit írd már le ide a nevét! Hogy tudjuk kiről beszélünk és nem csak a baromságot ontod ide befelé.


Ha nem lesz név kamugépnek foglak tekinteni.

febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 olvass kicsit lejebb is. 15/19, 12/19
febr. 6. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!