Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külhoni magyarok miért ennyire...

Külhoni magyarok miért ennyire fideszesek?

Figyelt kérdés
jan. 29. 12:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"A baloldali ellenzéketek pedig még csak nem is hazudja, hogy számítanánk nekik, teljesen egyértelmű, hogy végtelenül közönyös velünk szemben a teljes magyarországi haladó baloldal. Olyan szinten s*@rnak a fejünkre, hogy az valami hihetetlen."

Hát ezért fideszesek. Mert ilyen a baloldal.

jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem, miért gondolják sokan, hogy a külhoniak különbek. Miért van Magyarországon még mindig a fidesz?

Azért, mert a magyarok többsége nagypofájú, de borzasztóan lusta, tájékozatlan, egyszerű ember.

A külhoni magyarok többsége meg csak annyit fog fel, hogy a fidesz nyomatja oda a pénzt. És hogy őszinte legyek, nem sok kiegyensúlyozott, értelmes külhoni magyarral találkoztam életem. Az erdélyiek különösen ostobák.

jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem jártál borsodban vagy somogyban?
jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!