Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek büszkék vagytok rá...

Fideszesek büszkék vagytok rá hogy olyan jól működik az egészségügy hogy csak 7 évet kell várni egy műtétre? Legalább nincs 300 forintos vizitdíj igaz?

Figyelt kérdés
jan. 24. 16:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok rá büszke természetesen, hülye kérdés.
jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Megtaláltam, térdprotézis műtétre kell 7 évet várni.
jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 sörpocak ***** válasza:
74%
Nananana, azért legyünk igazságosak és tegyük hozzá, hogy az Uzsoki kórházban csak 1 évet és 11 hónapot kell várni ugyanerre a műtétre :D
jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Fideszeskéntnem vagyok büszke, elég baj.
jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

"Engem orvos csak akkor lát, ha a jogsit megyek újítani."


Engem akkor se. Postán elkűdöm a pízt ő meg a papírt oszt cső. Mondjuk amúgy se jár be, az asszisztensnő rendel helyette.

jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
8%

"6 év 9 hónap térdprotézis"


Senkinek sem kötelező szétlövetni a térdét. Lesz idő mikor az lesz, de most nem.

jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

A 300ft vizitdíjjal az volt a jó hogy a sok vénasszony már nem ült be pletykálni az orvosi rendelőbe csak azért mert az uracskája nem engedte a barátosnöjénél csavarogni így meg volt indokuk elbacni a napot a betegek elől meg foglalni a helyet és ez minden napos volt a városban ahol élek. Na meg a sok cigo 5-6 pujával kam igazolást kérni vagy betegre menni a suliból hogy együtt tudjanak a szülőkkel menni lopni meg hasonlók.

Ezen kívül lecidázhat a fidesz úgy ahogy van.

jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
12%

Hiteles (!!) Forrast kérnék arról a nem olyan rossz helyzetről....

De ahogy lenni szokott nincs.

jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá büszke.
jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

ma 16:49

Az hogy kiválogatják a korházak közül azt ahol épp több év a várakozási idő egy adott műtétre az mivel hitelesebb?


[link]


itt meg tudod nézni adott műtétekre mennyi pl. az átlagos várakozási idő az elmúlt fél évben.

jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!