Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mit szólnak...

Az ellenzékiek mit szólnak hozzá, hogy EB esélyes lett a magyar válogatott? Furdalja őket a fájdalom?

Figyelt kérdés

[link]


Hogyha ennyire egyhangúlag esélyes lett a magyar válogatott, az azt jelenti, hogy jó a focink, a szurkolóink is bíznak bennünk. És ez bizony Orbán Viktor érdeme.



jan. 12. 20:10
1 2 3
 1/28 L.. István ***** válasza:
86%
A magyar nyelv annyira gazdag, biztos van benne rá megfelelő kifejezés, hogy mennyire lexarom a focit, de most nem jut az eszembe. Tőlem VB-döntőt is játszhatnának, azt se nézném. A beleölt sok milliárdot sajnálom csak.
jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Én ezt sosem értettem hogy a fociba miért kell belekeverni a politikát.. Bevallom nem vagyok egy nagy focirajongó, de elég gáznak tartom amikor valaki a saját országának csapata ellen van, csak mert "fúj Orbán". Nem lehetne ezt a két dolgot elvonatkoztatni egymástól? Persze azt sem értem, ha jól játszik a csapat az miért lenne Viktor érdeme? Sokmindenről tehet, de ha én most beb*szom a könyököm a szekrény sarkába arról szerintem pont nem..
jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában semmit.
jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Én örülök neki, legalább nem volt teljesen felesleges az erre ellocsolt elképesztő mennyiségű pénz, meg a foci eléggé összehozza az embereket és valljuk be erre a társadalomra nagyon ráfér, hogy bármi egy kicsit is összekösse Őket, összetartozást eredményezzen.
jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Aki bekerül az egyenes kieséses szakaszba, az gondolom mind esélyes.
jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok oda a magyar fociért de én már megéltem ezt-azt.

Nem nagy kunszt utána nézned a neten de ha emlékezetem nem csal szinte minden kijutásunk esetén (ebből leszűrheted hogy nem mai gyerek vagyok) a magyar sajtó titkos esélyesnek titulálta az aktuális válogatottat. Aztán mindig érkezett a valóság, és magyarázták a bizonyítványt a magaslati levegővel meg a tészta diétával.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy a fiúk nem vittek végre nagy dolgot, hisz kijutottak de a sajtó mint mindig túlzott elvárásaival nagyon nagy terhet tesz a vállukra ezekkel a hiú ábrándokkal. Elég lenne csak azt mondani hogy szép volt fiúk és így tovább. Ne terheljük őket ezekkel a magas elvárásokkal.

jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A poszt és a kérdés azt jelenti, hogy lövésed sincs arról, hogy mi az a szarkazmus.
jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6%
A HVG kommentszekció finoman szólva se fog a magyar sikereknek örülni. Őket rabul ejtette az Orbán fóbia.
jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Orbánfóbia.

Sokszor olvasni.

Mint a kérdésben IS...


Hogyha ennyire egyhangúlag esélyes lett a magyar válogatott,

-GRATULA érte

az azt jelenti, hogy jó a focink

-Jó?!?

a szurkolóink is bíznak bennünk.

-Így van.

ÉS EZ BIZONY ORBÁN VIKTOR ÉRDEME.

-NEM.


EZ, az Orbánfóbia.

Mindent és minden sikert Orbánnak tulajdonítani.

jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Baloldali kormány alatt nem jutottunk volna ki az EB-re! Csak szólok.
jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!