Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindössze 20 év kell ahhoz,...

Mindössze 20 év kell ahhoz, hogy a liberálisból konzervatív legyen anélkül, hogy egyetlen véleményén is változtatnia kelljen?

Figyelt kérdés
jan. 1. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy alany nem ártana ebbe a mondatba. Akkor értelme is lenne.
jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha Orbánra gondolsz ezzel, akkor ő nem konzervatív hanem populista illibsi lett, ami nagyon nagy különbség.
jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem Orbánra gondolok, csak úgy általánosságban. Én is liberálisból lettem konzervatív.
jan. 1. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

#3


Akkor sincs ételme egy alany nélküli mondatnak...

jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
15:45: dehogy lettél te konzervatív, csak követted a nagyvezéred hajtűkanyarjait.
jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Belőlem 12 év Fidesz uralom alatt konzervatívból liberális lett, és nem érzem, hogy én változtam volna meg lényegesen.

Amíg nem próbált meg beleszólni az állam mindenbe, addig nem is tudott ennek a gondolata zavarni.

jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
A konzervatív-progresszív tengely értelemszerűen viszonylagos, hiszen ami mondjuk 2000-ben progresszívnak számított és 2005-ben megvalósult, az 2020-ra normává vált, így a 2005-ös állapotnak fenntartása már konzervatív nézetnek számít, míg egy mai progresszív már túllépne rajta.
jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Én libsi voltam - vagy annak hittem magam - amíg rá nem jöttem, hogy a többségük mennyire irracionális és álomvilágban él, meg el nem kezdett ömleni mindenhonnan az LMBTQGHETSDGMKLHNJEK propaganda.
jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 Pontosan. És igaz ez a másik irányba is, ha visszafejlődés történik valamilyen téren.

Extrém példa, de pl Afganisztánban ami pár éve normálisnak számított, az ma már progresszív lenne. Annyira, hogy megkövezés jár érte.

jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Manapság az a konzervatív, aki mindenáron ártani akar a saját hazájának. Hogy régen ez mit jelentett, az számomra rejtély. De az biztos, hogy liberális kormánnyal jobbban járnánk. Elég csak megnézni Luxemburg példáját. Ott sincs kolbászból a kerítés, de jelentősen jobb a helyzet, mint nálunk.
jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!