Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatja a kuruc. Info...

Miért támogatja a kuruc. Info a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Baromi kártékony a Jobbiknak, mikor egy őket támogató hírportál Hitlert élteti, miközben egy alapvetően normális párt próbál valahogy radikalizmust vinni a parlamentbe, de az ilyen gyerekes marhaságokkal lehúzzák az ő szintjükre!
2010. okt. 21. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

"miközben egy alapvetően normális párt "- nem gondoltam, hogy ezt pont tőled fogom olvasni :D

Amúgy azért, mert az emberek többsége pár évvel ezelőtt erre volt vevő. Mostanra már egyre kevesebben gondolják így. Ha a kuruc nem lett volna ennyire acsarkodó, akkor ma sehol sem lenne a jobbik. 2006 előtt még a kurucról sem hallottak az emberek

2010. okt. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én például úgy élem az életem ahogy nekem tetszik, míg törvényt nem sértek vele. De attól hogy az életmódom nem tetszik az MSZP-nek mert mondjuk részeges vagyok. Azt nem tudják megtiltani, hogy MSZP szimpatizáns legyek és a kocsmába éltessen részegen az MSZP-t.
2010. okt. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Miért támogatja a kuruc. Info a Jobbikot?"


Amiért a Nemzet és a Hírlap a fideszt, a Népszabi az mszp-t, a Mancs az szdsz-t. A politikai sajtó nem pártsemleges, és a kuruchoz a jobbik áll a legközelebb.


"Baromi kártékony a Jobbiknak, mikor egy őket támogató hírportál Hitlert élteti"


1. Ha nem lenne kurucinfó, a jobbik egy 1%-os törpepárt lenne, mint 2006 előtt.


2. Ha úgy érezné a Jobbik, hogy ez baj, akkor elhatárolódna a kurucoktól. Elég vicces elképzelni.


"alapvetően normális párt próbál valahogy radikalizmust vinni a parlamentbe"


Kezdjük ott, hogy a Jobbikot a kurucinfó vitte a parlamentbe. Nem a farka csóválja a kutyát.

2010. okt. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kit támogasson az lmp t vagy mszp t?


a kuruc nemzeti lap, nyilván azt támogatja aki közel áll hozzá


amúgy meg ha valami nem tetszik neki akkor anyázza a jobbikot is


(amúgy sok esetbe igaza van)

2010. okt. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mostanra már egyre kevesebben gondolják így."


választásokon nem ez mutatkozott kedves 70 es

2010. okt. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

"Kezdjük ott, hogy a Jobbikot a kurucinfó vitte a parlamentbe. Nem a farka csóválja a kutyát."


már azt hittem hogy a választok az a közel 1 millió ember

2010. okt. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

leutnant321 válasza:



De azert abban egyeterthetunk, hogy az onkormanyzati valasztasokon enyhen szolva is varakozason alulszerepeletk, ugye? A kuruc gyakorlatilag a jobbik szocsove ugyanazt mondjak csak sokkal durvabb megfogalmazasban, a jobbik probal demokratikus partnak latszani es elfogad bizonyos jatekszabalyokat. A jobbiknak gyakorlatilag nem arthat a kuruc hiszen valasztoik teljesen egyetertenk az ott leirtakkal, tehat csak a presztizset noveli. Akik most ugy erztek nem szavaznak a jobbikra (parlament utan) azok valoszinuleg rajottek (es nem a kuruc miatt) hogy a jobbik a ciganyozason, zsidozason kivul mashoz nem ert es egy igazi botranypart. Egyebkent mar a kurucot is kezdik unni az emberek mar kozel sincs annyi kuruc fan mint pl 2 eve.

2010. okt. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!