Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek nem járnak...

A fideszesek nem járnak kórházba, nem vesznek igénybe egészségügyi ellátást?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én nem járok ilyen helyekre, de állítólag nincs a helyzet magaslatán az egészségügy.

Ezt csak a balliberális oldal hangoztatja, vagy tényleg így van?

Csak mert fideszesek nem igen beszélnek ilyenről.

Bár gondolom csak a balliberálisok vannak elkényelmesedve.

Jaj hullik egy kis vakoltak, és nekem kell vinni a wc papírt, na most mi lesz...


2023. nov. 19. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

#10: Lehetne az is, hogy mindenki eldönti önkéntes alapon. Aki akarja, fizesse a TB-t, aki meg nem, az fizesse a magánt. Nekem nem éri meg a TB, ha neked igen, akkor hajrá.

Lehetne a TB által finanszírozott minőségi ellátás is, de jelenleg nem ez van. Van ahol jól működik, nálunk sajnos nem.

2023. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

#11 Ez nem lenne működőképes, mert sok felelőtlen ember nem fizetné a TB-t, majd meglátná a magánklinikák számláit, és szaladna vissza az államiba, amibe meg nem fizetett.


A TB összegét mindenképp levonnák, legfeljebb nem TB-nek hívnák. Ezen a jogcímen szedik be a pénzt, csak nem arra költik, amire kéne. Szóval, a pénzt mindenképpen befizeted, csak most TB-nek hívják. Mégsem hívhajták úgy, hogy Oligarchafinanszírozó Járulék. Bár a szavazóikat ez sem érdekelné.

2023. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Általában semmi értelmes ember nem vesz igénybe ilyeneket.
2023. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az állami korház annyira vacak hogy, oda csak meghalni mennek az emberek kiskoromban eltört a karom hiába mentem korházba 5-6órát váratak.A várakozás miatt müteni is kelet egy kartörést utána gyógytorna.Ki lehet számolni mi lett volna az olcsob ha elátnak vagy hatalmas sort ki várom.A korházi fertözést meg nem is mondom ezért még pénzt mernek kérni.Önmagában bicska nyitogató.Na volt az állami fogorvos esete mivel kötelezön el vittek iskolába mindenkit.A jó fogorvos ugy tömte be az ember fogát hogy, ki kelet huzni.Magán fogorvos kérdezte is ki müvelte ezt szörnyüséget mert annyira menthetetlen volt a fog.Mondanom se kel ez 2 esett volt egész életemben az állami elátásba az is azért mert gyerek voltam.Mind a 2 maradandó károsodásal járt és ezek rutin dolgok nem komoly mütétek.
2023. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12: Mások felelőtlensége miatt fizessek duplán? Mert jelenleg ez van, kifizetem a TB-t és a magánt is.
2023. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!